Поки не Ломаченко. Майкі Гарсія націлений на бій з Пакьяо

Боксер давненько не виходив в ринг

Поки не Ломаченко. Майкі Гарсія націлений на бій з Пакьяо
© boxingscene.com

Боксер Майкі Гарсія з березня цього року не виходив у ринг, однак розраховує провести бій в перших місяцях 2020 року.

Багато хто чекає бій американця проти Василя Ломаченка, але цей поєдинок зараз не в пріоритеті для Гарсії, який раніше набирав вагу і говорив, що йому буде важко повернутися в дивізіон українця.

«Головна мета для мене в 2020 році - бій з Менні Пакьяо. Дуже хочеться провести цей поєдинок. Ще один варіант - Джессі Варгас», - сказав Гарсія.

Раніше 40-річний Пакьяо говорив про бажання повернутися в ринг в березні або квітні.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Artyem Photograph Sokolov
      Artyem Photograph Sokolov, 28.11.2019 18:38
    +3
    Bogdan Yakimenko, 28.11.2019 16:01
    увидеть бы лома против мени... хороший бы бокс увидели
    да большой Мени для Лома..
    Artyem Photograph Sokolov
      Artyem Photograph Sokolov, 28.11.2019 18:05
    +3
    tima fialko, 28.11.2019 16:04
    Схоже Лома піде в такий же відстій як і Усик.
    это ты вообще к чему написал?? У Лома следующий бой за титул и объединение всех поясов!!! у Усика отличный бой в Британии,а следующий бой за титул!! оба в топ 5 не зависимо от категории! а отстой, то, что на украинском языке здесь пишут всякую чушь и мнение, вы же позорите не себя, а нашу страну!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 28.11.2019 16:04
    -4
    Схоже Лома піде в такий же відстій як і Усик.
    Bogdan Yakimenko
      Bogdan Yakimenko, 28.11.2019 16:01
    0
    увидеть бы лома против мени... хороший бы бокс увидели
    Artyem Photograph Sokolov
      Artyem Photograph Sokolov, 28.11.2019 18:38
    +3
    Bogdan Yakimenko, 28.11.2019 16:01
    увидеть бы лома против мени... хороший бы бокс увидели
    да большой Мени для Лома..
    Artyem Photograph Sokolov
      Artyem Photograph Sokolov, 28.11.2019 18:05
    +3
    tima fialko, 28.11.2019 16:04
    Схоже Лома піде в такий же відстій як і Усик.
    это ты вообще к чему написал?? У Лома следующий бой за титул и объединение всех поясов!!! у Усика отличный бой в Британии,а следующий бой за титул!! оба в топ 5 не зависимо от категории! а отстой, то, что на украинском языке здесь пишут всякую чушь и мнение, вы же позорите не себя, а нашу страну!
    Bogdan Yakimenko
      Bogdan Yakimenko, 28.11.2019 16:01
    0
    увидеть бы лома против мени... хороший бы бокс увидели