Володимир ШАРАН: «Деякі гравці в грі з Вольфсбургом не допоможуть»

Наставник «Олександрії» - про поєдинок п'ятого туру Ліги Європи проти «Вольфсбурга»

2782
0
ФК Олександрія. Воллодимир Шаран

Напередодні поєдинку з «Вольфсбургом» головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран відповів на питання журналістів.

«Ми планували вчора прилетіти до Львова, але через сильний туман залишилися в Олександрії. Сьогодні прилетіли і відразу провели тренування. Ще настрій погіршився через те, що деякі гравці під питанням, а деякі не зможуть взяти участь в матчі.

Бухал нам не допоможе, він травмувався в матчі з «Зорею». А взагалі хлопці в хорошому настрої, готуються до дуже важливого для нас матчу».

Чи є проблеми у «Вольфсбурга»? Проблеми є у кожної команди, «Вольфсбург» не виняток. У матчі 2 місяці тому у них були кадрові втрати. Ми переглянули багато матчів. Всі відновилися. Але ми бачили негативний результат, були матчі, які вони програли з великим рахунком «Лейпцигу», «Байєру».

Проблем достатньо. Але такі складні періоди бувають у кожної команди. Вважаю, що «Вольфсбург» все одно фаворит нашої групи, не дивлячись на те, що вони програли в домашньому матчі «Генту» і зіграли з ними внічию на виїзді.

Команда дуже активно починає зустрічі. Але в другому таймі проявляються деякі проблеми, які ми б хотіли використовувати».

У чому нам потрібно додати? Для нас нічийні результати теж дуже позитивні. Ми завжди налаштовуємося на перемогу, але потрібно реально дивитися на речі. У матчі безумовним фаворитом є «Вольфсбург». Щоб перемагати, потрібно не пропускати і реалізовувати свої моменти.

У домашніх матчах у нас було достатньо моментів, щоб більше забити «Генту» і «Сент-Етьєну». Все залежить від майстерності і реалізації. Але в першу чергу спрямовуємо команду на оборону», - сказав Шаран.

Поєдинок «Олександрія» - «Вольфсбург» відбудеться у четвер, 28 листопада, на «Арені-Львів». Початок зустрічі о 19:55.

Турнірна таблиця групи I

Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Олександрія - Вольфсбург.

(7)

Лунін зізнався, чи був гол у скандальному епізоді матчу з Барселоною
Футбол | 24 квітня 2024, 17:24 4

Український воротар заперечує, що м'яч перетнув лінію

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися