| Оновлено 09 листопада 2020, 01:33
3828
3

У Шахтаря в ЛЧ-2019/20 4 м'ячі з 8 забили гравці, які вийшли на заміну

Манор Соломон став першим джокером «Шахтаря», який забив два вирішальних голи в єврокубках

3828
3
twitter.com/fcshakhtar

Резервісти «Шахтаря» продовжують творити дива в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів. Четвертий матч поспіль саме їхны голи визначають результат зустрічі. При цьому Манор Соломон став першим джокером гірників, який забив два вирішальні м'ячі в єврокубках. У грі з «Аталантою» точний удар ізраїльського легіонера приніс донеччанам перемогу, а в поєдинку з «Манчестер Сіті» - нічию. Всього ж за час виступу на європейській арені «лава» донеччан забила 13, так би мовити, цінних голів - 7 переможних і 6 нічийних.

Боавішта (д)

80' (1:0)

Цюріх (д)

90' (3:2)

Аустрія (д)

78' (1:0)

Пюнік (д)

49' (2:1)

Зальцбург (д)

79' (2:1)

Тоттенхем (д)

79' (1:0)

Боруссія Д (д)

68' (2:1)

Андерлехт (г)

90+3' (1:0)

Хоффенхайм (д)

81' (2:2)

Аталанта (г)

90+5' (2:1)

Динамо З (д)

75' (2:2)

Динамо З (г)

90+8' (3:3)

3:3

13.

26.11.2019

ЛЧ

ГТ

Манчестер Сіті (г)

69' (1:1)

1:1

ЛЧ - Ліга чемпіонів; КК - Кубок кубків; КУ - Кубок УЄФА; ЛЄ - Ліга Європи; ГТ - груповий турнір; Р1 - перший раунд; КР - кваліфікаційний раунд; КР2 - другий кваліфікаційний раунд; КР3 - третій кваліфікаційний раунд.