Хосеп ГВАРДІОЛА: «З лютого Ліга чемпіонів буде зовсім іншою»

«Манчестер Сіті» вийшов в плей-офф Ліги чемпіонів в сьомий раз поспіль

5423
0
УЄФА. Хосеп Гвардіола
Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував матч 5-го туру Ліги чемпіонів проти донецького «Шахтаря» (1:1):

«Ми багато разів грали проти «Шахтаря». У них хороші гравці. Ми створювали моменти, цього не вистачило для перемоги, але і нічиєї виявилося достатньо. Нашим завданням був вихід з групи, і ми цього досягли.

У першому таймі ми діяли занадто поспішно, хотіли якомога швидше завершувати атаки, через що у наших крайніх і центральних захисників не було часу, щоб перехопити контроль над м'ячем після втрат. У другому таймі ми стали грати терпляче, почали краще розігрувати комбінації, але «Шахтар» постійно міняв стиль гри, і нам було непросто боротися за відскоки.

«Манчестер Сіті» вийшов в плей-офф Ліги чемпіонів в сьомий раз поспіль. Мені знайомий цей процес. Я знаю, ким ми були. Знаю, якою командою ми є зараз. Ми почали будувати цю команду більш десяти років тому і з тих пір сім раз пробилися в плей-офф. Цей турнір в лютому буде зовсім іншим, набагато більш складним. Подивимося, в яких кондиціях ми до нього підійдемо. Зараз потрібно зосередитися на Прем'єр-лізі».