| Оновлено 27 листопада 2019, 03:15
3430
1

Хімік здобув перше очко в груповому етапі Ліги чемпіонів

Українки цілком могли розраховувати на перемогу з польським клубом «ЛКС», але програли в п'яти сетах

3430
1
CEV
Сьогодні в Южному Одеської області відбувся матч другого туру групи С жіночої Ліги чемпіонів з волейболу. Місцевий «Хімік», який є дебютантом групового етапу найпрестижнішого континентального турніру, приймав польський клуб «ЛКС» з Лодзі.

В першій партії спочатку гра проходила в рівній боротьбі. То одна команда виходила вперед, то інша. Але коли в кінцівці партії гості повели 16:19 а потім 20:23, здавалося, що саме вони досягнуть успіху. Однак до честі підопічних Євгена Ніколаєва в такій складній ситуації вони змогли виграти п'ять (!) очок поспіль і взяли сет з рахунком 25:23. Переможний очко господарям майданчика принесла Тетяна Козлова.

Друга партія вже повністю пройшла під диктовку волейболісток «Хіміка». Вони відразу ж пішли вперед на кілька очок і лише одного разу дозволили суперницям зрівняти рахунок 9:9. А далі господарки майданчика лише нарощували свою перевагу і досягли перемоги 25:17.

На жаль, далі вже гра стала розвиватися не за сценарієм команди з Южного. Тут явно позначилася відсутність досвіду виступу на такому рівні. І, навпаки, польський клуб, який вже не раз грав у Лізі чемпіонів, зумів зібратися і в підсумку переломив ситуацію на свій бік. Третій сет польки виграли 20:25, а четвертий 18:25.

Залишалася ще надія, що на тай-брейку українська команда зуміє повернути собі ініціативу і досягти загальної перемоги. Але в середині партії стало зрозуміло, що це їм не вдасться - на зміну сторін суперниці пішли за рахунку 3:8 на користь гостей. Вони свого вже не упустили і виграли укорочений сет з рахунком 8:15.

Шкода, звичайно, що «Хімік» не зміг здобути свою першу перемогу в груповому турнірі, але перше своє очко в Лізі чемпіонів на цьому етапі вони все ж взяли.

«Хімік» провів матч в такому складі: Юлія Бойко (набрала 16 очок), Анастасія Маєвська (5), Ольга Скрипак (3), Дар’я Степанівська (9), Катерина Фролова (12), Тетяна Козлова (20), Христина Нємцева (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Юлія Микитюк (2), Євгенія Хобер (2).

Ліга чемпіонів з волейболу. Жінки
Група С. Другий тур. 26 листопада
Южний (Україна)
«Хімік» (Южний, Україна) - «ЛКС» (Лодзь, Польща)
2:3 (25:23, 25:17, 20:25, 18:25, 8:15)

Свій наступний матч «Хімік» проведе знову вдома 17 грудня з німецьким клубом «Альянс» із Штутгарта.