0

Зінедін ЗІДАН: «Обожнюю Мбаппе, але він наш суперник»

Головний тренер «Реала» про протистояння з ПСЖ і його лідером

ФК Реал Мадрид. Зінедін Зідан
Наставник «Реала» Зінедін Зідан поділився очікуваннями від матчу з ПСЖ в рамках 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Також французький тренер висловився про нападаючого парижан Кіліаном Мбаппе.

«Настає найважливіший період сезону. На нас чекає серйозне випробування - матч проти дуже сильного суперника. Потрібно добре підготуватися до матчу і фізично, і психологічно. А найголовніше - не відходити від своєї манери гри. Ми не думаємо про реванш, незважаючи на розгромну поразку в першому турі. Просто хочемо показати хороший футбол і добитися позитивного результату. У таких матчах завжди можна довести, що ти знаходишся на правильному шляху. Ми граємо вдома і хочемо перемогти, показавши якісну гру. Хочу, щоб моя команда всі 90 хвилин показувала свій найкращий футбол. Я дуже давно знаю Кіліана Мбаппе. Обожнюю його, це прекрасний хлопець, пам'ятаю його з тих пір, як він приїжджав сюди на перегляд. Разом з тим, завтра він - наш суперник, і додати тут нічого», - сказав Зідан.

Матч «Реала» і ПСЖ відбудеться 26 листопада в Мадриді. Початок матчу о 22:00 за Києвом.