Максим ТЕЙШЕЙРА: «У другому таймі грали по рахунку»

Хавбек «Олімпіка» – про перемогу над «Карпатами»

1632
0
ФК Олімпік Донецьк. Максим Тейшейра
Півзахисник донецького «Олімпіка» Максим Тейшейра прокоментував перемогу над львівськими «Карпатами» (2:1) в матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги.

«Ми добре почали поєдинок і домінували на полі в перші 10 хвилин. Потім суперник зумів налагодити гру в пас і, в результаті тиску на нашу оборону, відкрив рахунок. Але ми продемонстрували, що у Олімпіка є характер і ще в першому таймі змогли переломити хід поєдинку.

У другій половині гри ми змінили тактику і перейшли на гру на контратаках. Не тільки тому що грали по рахунку. Через травми наших футболістів у нас не залишилося замін і нам не можна було ризикувати, адже у тренерського штабу практично не залишилося можливості для маневру в разі, наприклад, вилучення. Було фізично складно грати більшу половину другого тайму в обороні, але ми впоралися і в хорошому настрої повертаємось до Києва», - сказав Тейшейра.