Рейзлін переміг росіянина та виграв етап КС з фехтування на шпагах

Роман Свічкар завоював бронзу, а Богдан Нікішин зупинився в 1/4 фіналу

Рейзлін переміг росіянина та виграв етап КС з фехтування на шпагах
© НОК України. Рейзлін та Свічкар на п'єдесталі
34-річний український фехтувальник Ігор Рейзлін став переможцем етапу Кубка світу з фехтування.
 
У змаганнях зі шпаги українець у фіналі переміг росіянина Вадима Анохіна з рахунком 11:10.
 
Українець Роман Свічкар завоював бронзу, а ось лідер команди Богдан Нікішин зупинився в чвертьфіналі.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    TemaMX
      TemaMX, 24.11.2019 09:01
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Хоть бы написали в заглавии, что Рейзлин - украинец.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 24.11.2019 00:17
    +6
    Наш ж.д дрюкнув кацапа)Це добре!)
    realpidrid
      realpidrid, 23.11.2019 21:46
    +10
    Ай да красені, козаки!!! паРаша йде на йух!!! Слава Україні!!! 🇺🇦👍
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 23.11.2019 21:17
    +12
    Дрючат сегодня кокошников по полной. Рейзлину - респект и уважуха. Загнал кокошника туда , где ему самое место - у параши! 👍🇺🇦🇺🇦
    SKIF1927
      SKIF1927, 23.11.2019 20:59
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    nomad, 23.11.2019 20:17
    3,14 это как раз ты!
    тот россиянин тебе в борщ насрал? или тебе геббельсенко внушил гадить на всех россиян, от мала до велика? откуда такие задроты выползли... из крыивок вонючих видать...вот бы ты ему в лицо сказал таку. мантру...сразу пздц был бы
    а ещё ж на русском пишешь, недоумок
    сдохни падаль даУнецька, разом зі своіми кацами !
    vizuals
    online
      vizuals, 23.11.2019 20:20
    +11
    Подвійний залік
    kerch30
    online
      kerch30, 23.11.2019 20:18
    +12
    nomad, 23.11.2019 20:17
    3,14 это как раз ты!
    тот россиянин тебе в борщ насрал? или тебе геббельсенко внушил гадить на всех россиян, от мала до велика? откуда такие задроты выползли... из крыивок вонючих видать...вот бы ты ему в лицо сказал таку. мантру...сразу пздц был бы
    а ещё ж на русском пишешь, недоумок
    пиДарассия идет на х...
    nomad
      nomad, 23.11.2019 20:17
    -24
    Коментар згорнуто. Показати
    kerch30, 23.11.2019 20:11
    трое уукраинцев в востьмерке и один пидаРасиянин
    3,14 это как раз ты!
    тот россиянин тебе в борщ насрал? или тебе геббельсенко внушил гадить на всех россиян, от мала до велика? откуда такие задроты выползли... из крыивок вонючих видать...вот бы ты ему в лицо сказал таку. мантру...сразу пздц был бы
    а ещё ж на русском пишешь, недоумок
    kerch30
    online
      kerch30, 23.11.2019 20:11
    +16
    трое уукраинцев в востьмерке и один пидаРасиянин
    nomad
      nomad, 23.11.2019 20:06
    -17
    Коментар згорнуто. Показати
    так низзя ж пересекаться с расейцами
    ганьба
    kerch30
    online
      kerch30, 23.11.2019 20:11
    +16
    трое уукраинцев в востьмерке и один пидаРасиянин
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 23.11.2019 21:17
    +12
    Дрючат сегодня кокошников по полной. Рейзлину - респект и уважуха. Загнал кокошника туда , где ему самое место - у параши! 👍🇺🇦🇺🇦
    kerch30
    online
      kerch30, 23.11.2019 20:18
    +12
    nomad, 23.11.2019 20:17
    3,14 это как раз ты!
    тот россиянин тебе в борщ насрал? или тебе геббельсенко внушил гадить на всех россиян, от мала до велика? откуда такие задроты выползли... из крыивок вонючих видать...вот бы ты ему в лицо сказал таку. мантру...сразу пздц был бы
    а ещё ж на русском пишешь, недоумок
    пиДарассия идет на х...
    vizuals
    online
      vizuals, 23.11.2019 20:20
    +11
    Подвійний залік
    realpidrid
      realpidrid, 23.11.2019 21:46
    +10
    Ай да красені, козаки!!! паРаша йде на йух!!! Слава Україні!!! 🇺🇦👍
    SKIF1927
      SKIF1927, 23.11.2019 20:59
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    nomad, 23.11.2019 20:17
    3,14 это как раз ты!
    тот россиянин тебе в борщ насрал? или тебе геббельсенко внушил гадить на всех россиян, от мала до велика? откуда такие задроты выползли... из крыивок вонючих видать...вот бы ты ему в лицо сказал таку. мантру...сразу пздц был бы
    а ещё ж на русском пишешь, недоумок
    сдохни падаль даУнецька, разом зі своіми кацами !
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 24.11.2019 00:17
    +6
    Наш ж.д дрюкнув кацапа)Це добре!)
    TemaMX
      TemaMX, 24.11.2019 09:01
    +1