Олег Верняєв – бронзовий призер на этапі Кубку Світу в Німеччині

Підсумки першого дня фіналів етапу Кубка світу в німецькому Котбусі

Олег Верняєв – бронзовий призер на этапі Кубку Світу в Німеччині
© НОК України. Олег Верняєв
З 21 по 24 листопада в німецькому місті Котбус проходить останній в цьому році етап Кубка світу в окремих видах, де крім медалей і призових, розігруються очки для олімпійської кваліфікації по снарядах.
 
Українська збірна представлена ​​на цьому старті шістьма гімнастами: Ігор Радівілов, Олег Верняєв, Петро Пахнюк, Діана Варінська, Анастасія Бачинська і Ангеліна Радівілова.
 
Оскільки всі троє представників чоловічої команди активно брали участь в командному відборі на минулому ЧС і здобули командну ліцензію, на цьому етапі КМ вони вже не можуть набирати очки для особистої олімпійської кваліфікації по снарядах. Також вже має іменну ліцензію Діана Варінська. Тому для індивідуального олімпійського відбору тут могли здобути очки тільки Анастасія Бачинська і Ангеліна Радівлова.
 
У перший день фіналів Україну представляли четверо гімнастів. Ігор Радівілов змагався на кільцях, Олег Верняєв виступав на коні, Ангеліна Радівілова була в фіналі в опорному стрибку, а Діана Варінська - на різновисоких брусах.
 
У фіналі на коні Олег Верняєв допустив пару помарок, але в цілому виконав комбінацію досить добре, отримавши оцінку 14,866 (6,6) бала, він став третім.

Перемогу здобув китаєць Вень Хао - 15,000 (6,6), на другому місці японець Каіто Імабаясі з оцінкою 14,966 (6,7).
 
Повні результати на коні:

У фіналі на кільцях Ігор Радівілов цього разу показав 7-й результат - 14,366 (6,0).
 
Повні результати на кільцях:

У фіналі у вільних вправах у чоловіків наші гімнасти участь не брали.
 
Повні результати на вільних вправах у чоловіків:

У фіналі в опорному стрибку Ангеліна Радівілова, на жаль, цього разу не так добре виконала стрибки і зайняла останнє 8-е місце із середньою оцінкою 13,699.
 
Повні результати на опорному стрибку:

Діана Варінська зупинилася за крок від медалі на різновисоких брусах, за свою комбінацію вона набрала 14,266 (6,0) бала і стала четвертою.

Перемогу здобула китаянка Фань Ілінь - 14,800 (6,4), на другому місці Анастасія Агафонова з Росії - 14,733 (6,4), на третьому інша китаянка Інь Сиси - 14,566 (6,1).
 
Повні результати на різновисоких брусах:

У заключний день фіналів, 24 листопада, Ігор Радівілов виступить в фіналі в опорному стрибку, Олег Верняєв та Петро Пахнюк - на паралельних брусах. У жіночій частині змагань виступатимуть три українки. На колоді виступлять Діана Варінська і Анастасія Бачинська і у вільних вправах Ангеліна Радівілова і Анастасія Бачинська.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності