Єгіше МЕЛІКЯН: «Бажаю Шахтарю перемоги над Манчестер Сіті»

Коуч «Львова» розповів, що його команда поступилася в фізичній готовності

4529
4
ФК Шахтар Донецьк. Єгіше Мелікян
Головний тренер «Львова» Єгіше Мелікян розповів про матч 15-го туру УПЛ з «Шахтарем» в Харкові (1:4):

«1:4  – неприємний рахунок. Ми програли. Хочу привітати «гірників» із заслуженою перемогою: вони сильніші за нас. Я бажаю «Шахтареві» перемоги над «Манчестер Сіті», ми будемо вболівати за українську команду, за нашого лідера. Тепер щодо матчу. Показали, що рухаємося в правильному напрямку. «Шахтар» для нас  – не конкурент. Але ця гра продемонструвала, що є колективні дії, організований пресинг, над яким працюємо, і командний дух. Попереду суперники, з якими реально взяти очки. Ми повинні намагатися, і, сподіваюся, у нас вийде піднятися в таблиці вище.

Що не вийшло в другому таймі? Я прийняв команду серед сезону і бачив цю проблему. Немає фундаментальної фізичної готовності. Мені складно під час чемпіонату дати команді фізику, в якій вона потребує. Фізично ми поступилися. Вибрали тактику середнього і високого пресингу. Розумів, що це ризик, що нас не вистачить на 90 хвилин, але пішов на нього, тому що знаю: якщо давати спокійно грати «Шахтарю», то він зробить те, що захоче. Ми ж намагалися чинити тиск, наскільки це можливо. Не вистачило на повний матч, але нічого. Краще грати так, гідно, ніж... Ми вміємо не тільки перемагати, а й правильно прийняти поразку».