Спартак не поїде на турнір в США — гравцям не дали візи

Замість цього московська команда проведе навчально-тренувальний збір в ОАЕ

Спартак не поїде на турнір в США — гравцям не дали візи
© ФК Спартак Москва
Керівництво московського «Спартака» прийняло рішення відмовитися від участі в турнірі Florida Cup, який пройде в другій половині січня в американському Орландо, в зв'язку зі складнощами процедури отримання віз в стислі терміни.
 
«На жаль для нас, процес оформлення віз в США затягнувся, і ми були змушені підготувати альтернативний план щодо січневого збору, щоб не ставити під загрозу підготовку команди до вирішального відрізку сезону. Ми своєчасно зв'язалися з організаторами турніру у Флориді і скористалися опцією відмови від участі в турнірі без штрафних санкцій, яка була передбачена в нашому договорі», — заявив генеральний директор «Спартака» Томас Цорн.
 
Клуб прийняв рішення провести перший зимовий збір в ОАЕ. З 13-го по 24-е січня команда буде готуватися до відновлення сезону в Абу-Дабі.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Спартак Москва

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 21.11.2019 13:54
    +1
    Согласен со всеми
    tima fialko
    online
      tima fialko, 21.11.2019 09:18
    +4
    Поливати Америку 24 години щодня,на всіх каналах,а потім просити візу...
    digsum
      digsum, 21.11.2019 09:05
    +3
    УАФ– М а ф і я!, 21.11.2019 06:14
    И правильно, нехер разное говно в Америку пускать!
    Скоро вообще никуда пускать не будут. Сербам-братушкам и то поднасрали. В самом разгаре шпионский скандал на основе видео, где офицер ГРУ башляет сербскому чиновнику.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 21.11.2019 08:54
    +7
    Это только тень былого Спартака... Пусть в Китай братский едут.
    J0e777
      J0e777, 21.11.2019 08:43
    -3
    УАФ– М а ф і я!, 21.11.2019 06:14
    И правильно, нехер разное говно в Америку пускать!
    Там своего хватает?
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 21.11.2019 06:52
    +6
    Какое США,в турне по дальнему востоку давайте
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 21.11.2019 06:14
    +9
    И правильно, нехер разное говно в Америку пускать!
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 21.11.2019 06:14
    +9
    И правильно, нехер разное говно в Америку пускать!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 21.11.2019 08:54
    +7
    Это только тень былого Спартака... Пусть в Китай братский едут.
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 21.11.2019 06:52
    +6
    Какое США,в турне по дальнему востоку давайте
    tima fialko
    online
      tima fialko, 21.11.2019 09:18
    +4
    Поливати Америку 24 години щодня,на всіх каналах,а потім просити візу...
    digsum
      digsum, 21.11.2019 09:05
    +3
    УАФ– М а ф і я!, 21.11.2019 06:14
    И правильно, нехер разное говно в Америку пускать!
    Скоро вообще никуда пускать не будут. Сербам-братушкам и то поднасрали. В самом разгаре шпионский скандал на основе видео, где офицер ГРУ башляет сербскому чиновнику.
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 21.11.2019 13:54
    +1
    Согласен со всеми