ФОТО. Переплутав футболку! УЄФА відкрив дисциплінарну справу на Бельгію

Захисник Анга Дедрік Бойата після перерви вийшов на поле в чужій футболці

ФОТО. Переплутав футболку! УЄФА відкрив дисциплінарну справу на Бельгію
© Twitter
Кумедний випадок стався в матчі кваліфікації Євро-2020 між Росією та Бельгією (1:4).
 
Захисник бельгійців Дедрік Бойата після перерви матчу вийшов на поле в чужій футболці. Він був заявлений під 4-м номером, а грав деякий час в футболці форварда Міші Батшуайі з номером 23 (і з четвіркою на своїх трусах).
 
Коли тренери збірної Бельгії побачили помилку, Бойата переодягнув футболку та продовжив гру. Сам Міші Батшуайі посміявся над партнером по команді: «Ця дитина реалізувала свою мрію!»
 
Втім, УЄФА відкрив дисциплінарну справу на збірну Бельгії щодо цього епізоду.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 21.11.2019 06:55
    +15
    Morjoviy, 21.11.2019 05:02
    Даже здесь Россия у ущербных виновата ))
    Россия в честной борьбе мало что может
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 21.11.2019 06:49
    +21
    Чувство юмора у Батшуайи в норме))
    cucumber
      cucumber, 21.11.2019 06:45
    +24
    Россия - это гов..ище! Оно не может быть виноватым. Самая гнилая страна с гнилыми и подлыми людишками.
    kino
      kino, 21.11.2019 06:40
    +12
    Ну газпром...ваш вихід..
    Morjoviy
      Morjoviy, 21.11.2019 06:26
    -33
    Ущербные ничего даже по существу ответить не могут )) Только трусливо поставить минусик и свалить ))
    Morjoviy
      Morjoviy, 21.11.2019 05:02
    -35
    Даже здесь Россия у ущербных виновата ))
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 21.11.2019 01:53
    +33
    Капец, теперь ясно почему Бельгия выиграла - игроки сборной России видели у одного футболиста сразу два номера на форме и не могли понять против кого надо играть: то ли против трусов под номером 4, то ли против футболки с 23 номером. А некоторые вообще думали что это математическая задача и начинали составлять уравнения и вспоминать интегральное исчисление.
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 21.11.2019 01:42
    +36
    Отстронят Бельгию от участия на Евро, чтоб в очередной Россию не обыграли
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 21.11.2019 01:42
    +36
    Отстронят Бельгию от участия на Евро, чтоб в очередной Россию не обыграли
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 21.11.2019 01:53
    +33
    Капец, теперь ясно почему Бельгия выиграла - игроки сборной России видели у одного футболиста сразу два номера на форме и не могли понять против кого надо играть: то ли против трусов под номером 4, то ли против футболки с 23 номером. А некоторые вообще думали что это математическая задача и начинали составлять уравнения и вспоминать интегральное исчисление.
    cucumber
      cucumber, 21.11.2019 06:45
    +24
    Россия - это гов..ище! Оно не может быть виноватым. Самая гнилая страна с гнилыми и подлыми людишками.
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 21.11.2019 06:49
    +21
    Чувство юмора у Батшуайи в норме))
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 21.11.2019 06:55
    +15
    Morjoviy, 21.11.2019 05:02
    Даже здесь Россия у ущербных виновата ))
    Россия в честной борьбе мало что может
    kino
    online
      kino, 21.11.2019 06:40
    +12
    Ну газпром...ваш вихід..