Олександр УСИК: «Різниці між крузервейтом і супертяжами не відчув»

Українець розповів про дебют в суперважкій вазі

Олександр УСИК: «Різниці між крузервейтом і супертяжами не відчув»
© instagram.com/usykaa

Український боксер Олександр Усик дебютував в суперважкій вазі в поєдинку з Чаззом Візерспуном. Суперник визначився тільки за 4 дні до бою, так як Тайрон Спонг провалив допінг-тест.

«Не було різниці, з ким дебютувати - з Візерспуном або Спонгом. Спонг, кікбоксер, провалився на тесті. У Вїзерспуна з боксом все в порядку. Він не боявся мене, не косив від бою. Я йому нормально потрапляв, а він терпів. І намагався мене вдарити, робив зустрічні удари. Скільки боїв дивився Вїзерспуна? 1 або 2. Один, точно. Я сказав, що не буду вивчати. За 4 дні нічого не вивчити».

«Я рік тренувався на іншого суперника - Карлоса Такама. 1-2 раунди я вивчав Вїзерспуна в бою, дивився, що робити далі. Різниця між крузервейтом і суперважким дивізіоном? Не встиг відчути ні силу ударів суперника, ні силу своїх ударів , - сказав Усик в інтерв'ю на своєму офіційному каналі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 19.11.2019 22:29
    +4
    Потому что ты и не боксировал в супертяжах.
    vizuals
      vizuals, 19.11.2019 21:56
    +4
    Ці незабутні відчуття ще попереду, бо повільний і ніколи не виблискувавший ветеран Спун - не показник
    sasha_1987
      sasha_1987, 19.11.2019 21:43
    +5
    та з ким ти бився, щоб відчути ?
    З тим же Чісорою думаю можна відчути
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.11.2019 21:43
    +3
    Это в ринге надо заявлять, а не в студии.
    Анатолій Чорнобук
      Анатолій Чорнобук, 19.11.2019 21:41
    +3
    Просто ще не попали як потрібно...
    Дід Пихто
      Дід Пихто , 19.11.2019 21:40
    +10
    Та потому что соперника достойного у тебя не было. Тебе подсунули мешок с дерьмом. Вот с Чисорой, Уайлдером, Фьюри выйдешь в ринг- почувствуешь
    ihor7003
      ihor7003, 19.11.2019 21:31
    +7
    Провел поединок с чуваком который даже не готовился к поединку, а понтов как всегда выше крыши. Но в принципе Усику ничего не светит только с Уайлдером и Фьюри. С остальными он может справиться
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 19.11.2019 21:27
    +5
    Пока не почувствовал...
    Дід Пихто
      Дід Пихто , 19.11.2019 21:40
    +10
    Та потому что соперника достойного у тебя не было. Тебе подсунули мешок с дерьмом. Вот с Чисорой, Уайлдером, Фьюри выйдешь в ринг- почувствуешь
    ihor7003
      ihor7003, 19.11.2019 21:31
    +7
    Провел поединок с чуваком который даже не готовился к поединку, а понтов как всегда выше крыши. Но в принципе Усику ничего не светит только с Уайлдером и Фьюри. С остальными он может справиться
    sasha_1987
      sasha_1987, 19.11.2019 21:43
    +5
    та з ким ти бився, щоб відчути ?
    З тим же Чісорою думаю можна відчути
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 19.11.2019 21:27
    +5
    Пока не почувствовал...
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 19.11.2019 22:29
    +4
    Потому что ты и не боксировал в супертяжах.
    vizuals
      vizuals, 19.11.2019 21:56
    +4
    Ці незабутні відчуття ще попереду, бо повільний і ніколи не виблискувавший ветеран Спун - не показник
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.11.2019 21:43
    +3
    Это в ринге надо заявлять, а не в студии.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 19.11.2019 21:41
    +3
    Просто ще не попали як потрібно...