Фінал Кубка Девіса. Розклад і результати

З 18 по 24 листопада 2019 року в Іспанії відбувся перший розіграш в новому форматі

Фінал Кубка Девіса. Розклад і результати
© Paul Zimmer
З 18 по 24 листопада 2019 року в Іспанії на хардових кортах Мадрида відбувся Фінал Кубка Девіса.
 
Участь в змаганнях візьмуть 18 команд:
- 4 півфіналісти Кубка Девіса 2018 року;
- 2 збірні, які отримали «уайлд-кард»;
- 12 збірних переможців кваліфікаційного етапу, який пройшов з 1 по 2 лютого.
 
На груповому етапі збірні будуть поділені на 6 груп по 3 команди. У плей-офф вийдуть переможці груп і 2 найкращі другі місця.
 
Півфіналісти отримають пряму путівку у Фінал 2020.
 
РОЗКЛАД
 
Понеділок, 18 листопада
 
17:00 за Києвом
 
Група В: Хорватія - Росія - 0:3
Група D: Бельгія - Колумбія - 2:1
Група F: Італія - ​​Канада - 1:2
 
Вівторок, 19 листопада
 
12:00 за Києвом
 
Група C: Аргентина - Чилі - 3:0
Група E: Казахстан - Нідерланди - 2:1
Група А: Франція - Японія - 2:1
 
19:00 за Києвом
 
Група D: Австралія - Колумбія - 3:0
Група B: Іспанія - Росія - 2:1
Група F: США - Канада - 1:2
 
Середа, 20 листопада
 
12:00 за Києвом
 
Група А: Сербія - Японія - 3:0
Група С: Аргентина - Німеччина - 0:3
Група Е: Великобританія - Нідерланди - 2:1
 
19:00 за київським часом
 
Група В: Хорватія - Іспанія - 0:3
Група F: США - Італія - 2:1
Група D: Бельгія - Австралія - 1:2
 
Четвер, 21 листопада
 
12:00 за Києвом
 
Група А: Франція - Сербія - 1:2
Група С: Німеччина - Чилі - 2:1
Група Е: Великобританія - Казахстан - 2:1
 
1/4 фіналу
 
Четвер, 21 листопада
 
19.00 - Австралія - ​​Канада - 1:2
 
Джон Міллман (Австралія) – Вашек Поспишил (Канада) – 6:7, 4:6
Алекс де Мінаур (Австралія) – Денис Шаповалов (Канада) – 3:6, 6:3, 7:5
Джордан Томпсон / Джон Пірс (Австралія) – Вашек Поспишил / Денис Шаповалов (Канада) – 4:6, 4:6
 
П'ятниця, 22 листопада
 
Сербія - Росія - 1:2
 
Андрій Рубльов (Росія) - Філіп Краіновіч (Сербія) - 6:1, 6:2
Новак Джокович (Сербія) - Карен Хачанов (Росія) - 6:3, 6:3
Андрій Рубльов / Карен Хачанов (Росія) - Янко Тіпсаревич / Віктор Троїцькі (Сербія) - 6:4, 4:6, 7:6
 
Іспанія - Аргентина - 2:1
Гідо Пелья (Аргентина) - Пабло Каррено-Буста (Іспанія) - 6:7, 7:6, 6:1
Рафаель Надаль (Іспанія) - Дієго Шварцман (Аргентина) - 6:1, 6:2
Рафаель Надаль / Марсель Гранольєрс (Іспанія) - Максімо Гонсалес / Леонардо Майер (Аргентина) - 6:4, 4:6, 6:3
 
Великобританія - Німеччина - 2:0
Кайл Едмунд (Великобританія) - Філіп Кольшрайбер (Німеччина) - 6:3, 7:5
Ден Еванс (Великобританія) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) - 7:6, 3:6, 7:6
 
1/2 фіналу
 
Субота, 23 листопада
 
Росія - Канада - 1:2
 
Андрій Рубльов (Росія) - Вашек Поспишил (Канада) - 6:4, 6:4
Карен Хачанов (Росія) - Денис Шаповалов (Канада) - 4:6, 6:4, 4:6
Андрій Рубльов / Карен Хачанов (Росія) - Вашек Поспишил / Денис Шаповалов (Канада) - 3:6, 6:3, 6:7
 
Великобританія - Іспанія - 1:2
 
Кайл Едмунд (Великобританія) - Фелісіано Лопес (Іспанія) - 6:3, 7:6
Рафаель Надаль (Іспанія) - Ден Еванс (Великобританія) - 6:4, 6:0
Рафаель Надаль / Фелісіано Лопес (Іспанія) - Джеймі Маррей / Ніл Скупскі (Великобританія) - 7:6, 7:6
 
Фінал
 
Неділя, 24 листопада
 
17:00 - Канада - Іспанія - 0:2
 
Фелікс Оже-Альяссім (Канада) - Роберто Баутіста-Агут (Іспанія) - 6:7(3), 3:6
Денис Шаповалов (Канада) - Рафаель Надаль (Іспанія) - 3:6, 6:7(7)
 
 
ГРУПОВИЙ ЕТАП
 
Група А
 
Команда Матчі В-П Очки
2 Франція 6 3-3 1
1 Сербія 6 5-1 2
3 Японія 6 1-5 0
 
19 листопада
 
Франція - Японія - 2:1
 
Жо-Вільфред Тсонга - Ясутака Учияма - 6:2, 6:1
Гаель Монфіс - Йошіхіто Нішіока - 5:7, 2:6
П'єр-Уг Ербер / Ніколя Маю - Ясутака Учияма / Бен Маклаклан - 6:7, 6:4, 7:5
 
20 листопада
 
Сербія - Японія - 3:0
 
Філіп Краіновіч - Ючи Сугита - 6:2, 6:4
Новак Джокович - Йошіхіто Нішіока - 6:1, 6:2
Янко Тіпсаревич / Віктор Троїцькі - Ясутака Учияма / Бен Маклаклан - 7:6, 7:6
 
21 листопада
 
Сербія - Франція - 2:1
 
Філіп Краіновіч - Жо-Вільфред Тсонга - 7:5, 7:6
Новак Джокович - Бенуа Пер - 6:3, 6:3
П'єр-Уг Ербер / Ніколя Маю - Янко Тіпсаревич / Віктор Троїцькі - 6:4, 6:4
 
Група B
 
Команда Матчі В-П Очки
3 Хорватія 6 0-6 0
1 Іспанія 6 5-1 2
2 Россія* 6 4-2 1
 
18 листопада
 
Росія - Хорватія - 3:0
 
Андрій Рубльов - Борна Гойо - 6:3, 6:3
Карен Хачанов - Борна Чорич - 6:7, 6:4, 6:4
Карен Хачанов / Андрій Рубльов - Іван Додіг / Нікола Мектіч - 7:6, 6:4
 
19 листопада
 
Іспанія - Росія - 2:1
 
Роберто Баутіста-Агути - Андрій Рубльов - 6:3, 3:6, 6:7
Рафаель Надаль - Карен Хачанов - 6:3, 7:6
Марсель Гранольєрс / Фелісіано Лопес - Карен Хачанов / Андрій Рубльов - 6:4, 7:6
 
20 листопада
 
Хорватія - Іспанія - 0:3
 
Нікола Мектіч - Роберто Баутіста-Агути - 1:6, 3:6
Борна Гойо - Рафаель Надаль - 4:6, 3:6
Іван Додіг / Мате Павич - Марсель Гранольєрс / Рафаель Надаль - 3:6, 4:6
 
Група C
 
Команда Матчі В-П Очки
2 Аргентина* 6 3-3 1
1 Німеччина 6 5-1 2
3 Чилі 6 1-5 0
 
19 листопада
 
Аргентина - Чилі - 3:0
 
Гідо Пелья - Ніколас Харрі - 6:4, 6:3
Дієго Шварцман - Крістіан Гарін - 6:2, 6:2
Максімо Гонсалес / Леонардо Майер - Ніколас Харрі / Ханс Подлипник-Кастільо - 6:3, 7:5
 
20 листопада
 
Аргентина - Німеччина - 0:3
 
Гідо Пелья - Філіп Кольшрайбер - 6:1, 3:6, 4:6
Дієго Шварцман - Ян-Леннард Штруфф - 3:6, 6:7
Максімо Гонсалес / Леонардо Майер - Кевін Кравіц / Андреас Міс - 7:6, 6:7, 6:7
 
21 листопада
 
Німеччина - Чилі - 2:1
 
Філіп Кольшрайбер - Ніколас Харрі - 6:4, 6:3
Ян-Леннард Штруфф - Крістіан Гарін - 7:6, 6:7, 6:7
Кевін Кравіц / Андреас Міс - Марсело Барріо / Алехандро Табіло - 7:6, 6:3
 
Група D
 
Команда Матчі В-П Очки
2 Бельгія 6 3-3 1
1 Австралія 6 5-1 2
3 Колумбія 6 1-5 0
 
18 листопада
 
Бельгія - Колумбія - 2:1
 
Стів Дарсіс - Сантьяго Жіралдо - 6:3, 6:2
Давід Гоффен - Даніель Елахі Галан - 3:6, 6:3, 6:3
Сандер Жілль / Йоран Фліге - Хуан Себастьян Кабаль / Роберт Фара - 7:6, 4:6, 6:7
 
19 листопада
 
Австралія - Колумбія - 3:0
 
Нік Кіріос - Алехандро Гонсалес - 6:4, 6:4
Алекс Де Мінаур - Даніель Елахі Галан - 6:4, 6:3
Джон Пірс / Джордан Томпсон - Хуан Себастьян Кабаль / Роберт Фара - 6:3, 3:6, 7:6
 
20 листопада
 
Бельгія - Австралія - 1:2
 
Стів Дарсі - Нік Кіріос - 2:6, 6:7
Давід Гоффен - Алекс Де Мінаур - 0:6, 6:7
Сандер Жілль / Йоран Фліге - Джон Пірс / Джордан Томпсон - 1:0 відмова
 
Група E
 
Команда Матчі В-П Очки
1 Великобританія 6 4-2 2
2 Казахстан 6 3-3 1
3 Нідерланди 6 2-4 0
 
19 листопада
 
Казахстан - Нідерланди - 2:1
 
Михайло Кукушкін - Бот ван де Зандшульп - 6:2, 6:2
Олександр Бублик - Робін Хаасе - 5:7, 6:3, 6:7
Михайло Кукушкін / Олександр Бублик - Робін Хаасе / Жан-Жюльєн Ройер - 6: 4, 7: 6
 
20 листопада
 
Великобританія - Нідерланди - 2:1
 
Енді Маррей - Теллон Грікспор - 6:7, 6:4, 7:6
Ден Еванс - Робін Хаасе - 6:3, 6:7, 4:6
Джеймі Маррей / Ніл Скупскі - Уеслі Коольхоф / Жан-Жюльєн Ройер - 6:4, 7:6
 
21 листопада
 
Великобританія - Казахстан - 2:1
 
Кайл Едмунд - Михайло Кукушкін - 6:3, 6:3
Ден Еванс - Олександр Бублик - 7:5, 4:6, 1:6
Джеймі Маррей / Ніл Скупскі - Михайло Кукушкін / Олександр Бублик - 6:1, 6:4
 
Група F
 
Команда Матчі В-П Очки
2 США 6 3-3 1
3 Італія 6 2-4 0
1 Канада 6 4-2 2
 
18 листопада
 
Італія - Канада - 1:2
 
Фабіо Фоньїні - Вашек Поспишил - 6:7, 5:7
Маттео Берреттіні - Денис Шаповалов - 6:7, 7:6, 6:7
Сімоне Болеллі / Лоренцо Сонего - Вашек Поспишил / Денис Шаповалов - 6:2, 3:6, 6:3
 
18 листопада
 
США - Канада - 1:2
 
Рейллі Опелка - Вашек Поспишил - 6:7, 6:7
Тейлор Фріц - Денис Шаповалов - 6:7, 3:6
Сем Куеррі / Джек Сок - Вашек Поспишил / Денис Шаповалов - відмова
 
20 листопада
 
США - Італія - 2:1
 
Рейллі Опелка - Фабіо Фоньїні - 4:6, 7:6, 3:6
Тейлор Фріц - Маттео Берреттіні - 5:7, 7:6, 6:2
Сем Куеррі / Джек Сок - Сімоне Болеллі / Андреас Сеппі - 6:7, 7:6, 6:4
 
* Росія і Аргентина вийшли в 1/4 фіналу як кращі команди, які зайняли другі місця
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
© 2003-2019 Sport.ua
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності