Команда Сергія Вітера здобула важливу перемогу в Континентальному кубку

6779
9
ХК Донбас

Після драматичної розв'язки поєдинку проти «Німану», в якому «Донбас» поступився після овертайму, українському клубу в протистоянні з казахстанським «Бейбарисом» необхідно було добувати переможний результат. Відзначимо, що підопічні Сергія Вітера мали невелику перевагу, адже вони мали більше часу на відпочинок після п'ятничного матчу.

Перший період пройшов в рівній боротьбі, хоча «Донбасу» довелося тричі захищатися в чисельній меншості. І саме в такій ситуації номінальним гостям вдалося відкрити рахунок. Коренчук організував контрвипад і сам реалізував цю можливість. Правда, «барсам» вдалося швидко зрівняти результат.

На початку другого періоду голкіпер «Бейбарису» не впорався з нескладним кидком того ж Коренчука. Але всього через 11 секунд Дерябін знову вирівняв становище. Незабаром «Донбас» втретє повів у рахунку, коли шайбу в ворота відправив Лялька. А потім Коренчук, який зіграв на добиванні, оформив хет-трик у поєдинку. Після цього тренерський штаб «Бейбарису» взяв тайм-аут і зробив заміну голкіпера (на лід вийшов Волошин).

На початку третього періоду вилучення у «Донбасу» призвело до неприємностей, коли Макаров реалізував більшість. Надалі «барси» великими силами намагалися врятуватися від поразки, але блискуче на останньому рубежі грав голкіпер Горячевських. А коли «Бейбарис» пішов ва-банк, випустивши на лід шостого польового хокеїста, Никифоров кидком по порожніх воротах поставив крапку в матчі.

Учасники суперфіналу від групи F визначаться у неділю. Команда Сергія Вітера зустрінеться з польською «Краковією».

Континентальний кубок. Група F.

Бейбарис Атирау - Донбас - 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)

Шайби: 0:1 - Ілля Коренчук (12:23, меншість), 1:1 - Альберт Вишняков (13:35, Костянтин Савенков), 1:2 - Ілля Коренчук (21:14, Віталій Карамнов, Юрій Сильницький), 2:2 - Євген Дерябін (21:25), 2:3 - Віталій Лялька (23:18), 2:4 - Ілля Коренчук (28:34, Пилип Пангелов-Юлдашев). 3:4 - Макаров (42:30 - більшість, Альберт Вишняков, Вадим Мітряков), 3:5 - Євген Нікіфоров (58:32, п.в.)

Бейбарис Атирау: Артем Мікушин, Дмитро Волошин, Єгор Кутугін, Денис Макаров, Вадим Мітряков, Костянтин Савенков, Альберт Вишняков, Роман Смирнов, Іван Степаненко, Конста Куликов, Іван Кучин, Олександр Дзедаєв, Дмитро Степанов, Олександр Писарев, Степан Філонов, Андрій Іванов, Євген Дерябін, Даулет Кенбаєв, Євген Чемерілов, Олександр Зубков, Данияр Габдуллін

«Донбас»: Степан Горячевських; Олександр Большаков, Кирило Жовнір, Євген Курбатов, Пилип Пангелов-Юлдашев, Володимир Романенко, Юрій Сильницький, Клей Вілсон, Олександр Яковлєв; Євген Белухін, Олександр Васил'єв, Віктор Захаров, Віталій Карамнов, Севастян Карпенко, Ілля Коренчук, Олександр Костиков, Віталій Лялька, Олександр Матерухін, Євген Нікіфоров, Айнарс Подзіньш, Олег Шишлянніков.

Льодова арена Cracovia Ice Rink (Краків, Польща).