Денис ПОПОВ: «Швидкий гол Данії вибив з колії»

Захисник збірної України U-21 - про поразку від Данії

2291
2
ФК Динамо Киев. Денис Попов

Вчора збірна України U-21 в матчі відбору на Євро-2021 вдома програла Данії 2:3. Захисник українців Денис Попов поділився враженнями від матчу:

«Я не вважаю, що данці переважали нас за антропометричними даними, і це позначилося на старті матчу. Просто треба було зіграти в дебюті надійніше і більш виважено. А то, що ми можемо не тільки грати з лідером нашої групи на рівних, а й забивати, ми довели в другому таймі.

Нас швидше вибив з колії швидкий гол данців. Ми прийшли в себе тільки після перерви і, як не дивно, повірили в те, що ще не все втрачено, коли рахунок став 0:3. Мабуть, і гості подумки вже вважали, що перемога у них в кишені, і дещо розслабилися. Шкода, що ми їх за це не покарали.

У першому таймі нам не вистачало концентрації. Це і призвело до пропущених голів. До того ж данці, на жаль, помилок не прощали. Втім, нічого страшного не сталося, у нас ще є можливість надолужити згаяне. А то, що ми будемо битися до кінця, - гарантую».