ФОТО. Яким би був Аякс, якби не продавав своїх зірок

Клуб з Амстердама завжди вмів вирощувати таланти

ФОТО. Яким би був Аякс, якби не продавав своїх зірок
© Twitter
У минулому сезоні Аякс вперше за багато років вийшов у півфінал Ліги чемпіонів. Амстердамський клуб перед сезоном 2018/2019 не розпродав своїх зірок, а зберіг їх. І прийшов результат. Але вже після успішного сезону лідери команди Де Лігт і Де Йонг пішли в Ювентус і Барселону.
 
Давайте подивимося на клуб з Амстердама, якби він не продавав своїх зірок в останній час

ФОТО. Яким би був Порту, якби не продавав своїх зірок

 

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Мітки
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 16.11.2019 14:43
    0
    А почему Зиеш и Онана в списке,ведь их не продали
    digsum
      digsum, 16.11.2019 12:57
    -1
    RoNIkyo, 16.11.2019 11:26
    А Ібра тут при чому? Він же не в Аяксі розпочинав, та й розкрився теж не в Аяксі.
    Все верно. Ни при чем он. Тут акцент делается на деньги, а текущая трансферная стоимость в 3.5 ляма не впечатляет. Кого-то надо было за 20-30 подыскать, чтобы 'как есть' vs 'могло бы быть' выглядело более эффектно.
    MaxUa
    MaxUa, 16.11.2019 12:08
    +1
    RoNIkyo, 16.11.2019 11:26
    А Ібра тут при чому? Він же не в Аяксі розпочинав, та й розкрився теж не в Аяксі.
    Речь не о том, кто где начинал. Речь о выгодной продаже игроков, которые играли в клубе. Насчет своих воспитанников, так помню летом была статья и там анализировалась португальская лига. И писали, что Бенфика растит именно местных, португальцев, а у Порту модель такая же как в Шахтере - они подписывают перспективных латиноамериканцев, доводят их до кондиции и продают в топ-клубы.
    Manticora
      Manticora, 16.11.2019 11:44
    -1
    RoNIkyo, 16.11.2019 11:26
    А Ібра тут при чому? Він же не в Аяксі розпочинав, та й розкрився теж не в Аяксі.
    Голову подключи!!!! И внемательно почитай заголовок школьник!!
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 16.11.2019 11:26
    -1
    А Ібра тут при чому? Він же не в Аяксі розпочинав, та й розкрився теж не в Аяксі.
    MaxUa
    MaxUa, 16.11.2019 12:08
    +1
    RoNIkyo, 16.11.2019 11:26
    А Ібра тут при чому? Він же не в Аяксі розпочинав, та й розкрився теж не в Аяксі.
    Речь не о том, кто где начинал. Речь о выгодной продаже игроков, которые играли в клубе. Насчет своих воспитанников, так помню летом была статья и там анализировалась португальская лига. И писали, что Бенфика растит именно местных, португальцев, а у Порту модель такая же как в Шахтере - они подписывают перспективных латиноамериканцев, доводят их до кондиции и продают в топ-клубы.
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 16.11.2019 14:43
    0
    А почему Зиеш и Онана в списке,ведь их не продали