В двох матчах із земляками з «Серця Поділля» суперники поділили очки порівну

1714
0
Ігор Заржицький
На чемпіонаті України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги в ці дні граються матчі 4-го туру. Центральними тут, безумовно, були ігри в Вінниці, де зустрічалися дві місцеві команди, які до цього туру лідирували в турнірі.

Обидві зустрічі були по-справжньому бойовими і цікавими. Суперники ні в чому намагалися не поступатися один одному і для виявлення переможця командам довелося грати максимальну кількість партій. В перший ігровий день успіху досягли волейболісти ВК «Серце Поділля» 3:2 (рахунок тай-брейку 15:12). У них найрезультативнішим гравцем став Володимир Сидоренко, який набрав 23 очки. В команді «МХП-Вінниця» слід відзначити Артема Скорохода (27 очок).

В другій грі вже перемогли номінальні гості (тут рахунок п'ятої вирішальній партії 13:15). У складі «МХП-Вінниця» знову найкращим був Артем Скороход (24 очка), а у тих, хто програв, 20 очок набрав Станіслав Лизанець).

Таким чином, «МХП-Вінниця» поки зберіг за собою перше місце. Але за втраченими очками до нього наблизився львівський «Барком-Кажани», який в першому матчі на своєму майданчику з рахунком 3:0 переміг харківську «Юракадемію». У львів'ян 13 очок в активі діагонального Юрія Томіна. Стільки очок у юристів набрав їхній капітан Іван Кривобок.

Невдало сьогодні зіграв і інший харківський клуб «Локомотив». У себе вдома підопічні Сергія Кисіля спершу взяли перший сет у житомирського «Житичі» 27:25, але потім програли три наступних. Кращими у гостей були Володимир Мірчев - 18 очок і Артур Гандзій - 15. У залізничників більше всіх очок приніс своїй команді Євген Капаєв - 17.

І, нарешті, у Хмельницькому головний аутсайдер турніру місцевий «Новатор» нічого не зміг протиставити чернігівському «Буревіснику-ШВСМ», програвши йому в трьох партіях. У гостей по 11 очок набрали Олексій Дрофа і Олексій Білик.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
4 тур. 14-15 листопада.
«Серце Поділля» (Вінниця) - ВК «МХП-Вінниця»
3:2 (20:25, 25:21, 23:25 25:16, 15:12)
2:3 (25:20, 23:25 25:20, 23:25 13:15)
15 листопада
«Барком-Кажани» (Львів) - «Збірна Харківської області-Юракадемія» (Харків)
3:0 (25:21, 25:19, 25:22)
«Локомотив-збірна Харківської області-1» (Харків) - «Житичі-ЖНАЕУ» (Житомир)
1:3 (27:25, 20:25, 16:25 15:25)
«Новатор» (Хмельницький) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
0:3 (17:25, 10:25 18:25)

Турнірне становище команд чоловічої Суперліги після цих матчів таке:
1. ВК «МХП-Вінниця» 8 матчів, 6 перемог, 2 поразки, 18 очок, співвідношення партій 22 - 12
2. «Барком-Кажани» 7, 5, 2, 16, 19 - 11
3. «Серце Поділля» 8, 5, 3, 15, 20 - 13
4. «Житичі-ЖНАЕУ» 7, 5, 2, 14, 17 - 10
5. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 7, 3, 4, 9, 9 - 12
6. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 7, 3, 4, 8, 12 - 16
7. «Буревісник-ШВСМ» 7, 2, 5, 7, 11 - 15
8. «Новатор» 7, 0, 7, 0, 0 - 21