Надаль обіграв Ціціпаса, але не гарантував собі місця в півфіналі

Перешкодити іспанцеві може Олександр Звєрєв

Надаль обіграв Ціціпаса, але не гарантував собі місця в півфіналі
© ATP. Рафаель Надаль
Рафаель Надаль обіграв Стефаноса Ціціпаса в заключному турі групового раунду Підсумкового турніру ATP.
 
Іспанець здобув непросту перемогу в трьох сетах, зустріч тривала близько трьох годин.
 
Підсумковий турнір ATP. Груповий раунд
Рафаель Надаль (Іспанія) - Стефанос Ціціпас (Греція) - 6:7(4), 6:4, 7:5
 
Таким чином, Надаль став на один крок ближче до виходу в півфінал, але йому ще може перешкодити німець Олександр Звєрєв, якому для виходу в плей-офф потрібно виграти поєдинок проти Данііла Медведєва.
 
До слова, російський тенісист після перемоги Надаля втратив навіть теоретичні шанси на вихід з групи.
 
Також додамо, що в разі перемоги Медведєва в заключному матчі групи Андре Агассі перше місце в квартеті (суперник в півфіналі - Роджер Федерер) займе Надаль, в разі перемоги Звєрєва - Ціціпас.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 16.11.2019 13:09
    -1
    Максим Максимов, 16.11.2019 05:47
    Мне интересна логика ваша... Вы хотите сказать, что Надаль и Федерер плохо играют??? Как можно хотеть, что бы закончили играть два, возможно, величайших теннесиста за всю историю тенниса!!! И это говорит о том, что не Надаль и Федерер надоели, а эти сопляки просто не дотягивают до их уровня. И сравнение с политиками веселое.....политики то надоели, что деньги воруют и рожи наедают, а тут к чему сравнили....
    Не маніпулюйте.Де я писав що Надаль та Федерер мають перестати грати?Що за маячня?Я просто вболіваю проти них і ЦЕ МОЄ ПРАВО!!!Просто набридли одні і ті самі тенисисти.Хочеться більшої конкуренції.
    NM16071
    online
      NM16071, 16.11.2019 06:42
    +1
    Виктор Петренко, 15.11.2019 22:53
    Я висловлюю свою суб'єктивну думку вболівальника.Я вболіваю за нових проти старих.Це як в українській політиці на нещодавніх виборах)
    Та власне у нашій політиці нове гірше старого.
    Максим Максимов
    Максим Максимов, 16.11.2019 05:47
    +3
    Виктор Петренко, 15.11.2019 22:53
    Я висловлюю свою суб'єктивну думку вболівальника.Я вболіваю за нових проти старих.Це як в українській політиці на нещодавніх виборах)
    Мне интересна логика ваша... Вы хотите сказать, что Надаль и Федерер плохо играют??? Как можно хотеть, что бы закончили играть два, возможно, величайших теннесиста за всю историю тенниса!!! И это говорит о том, что не Надаль и Федерер надоели, а эти сопляки просто не дотягивают до их уровня. И сравнение с политиками веселое.....политики то надоели, что деньги воруют и рожи наедают, а тут к чему сравнили....
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 15.11.2019 22:53
    -5
    Мосій Шило, 15.11.2019 22:29
    От коли навчаться грати, так як Рафа та Роджер, от тоді і будемо на них дивитися! А поки нехай тренуються. Хоч не приховую,що саме Тім та Циця мені найбілбше симпатичні у турі після РАФИ,звісно. Буду за них вболівати,коли РАФА закінчить грати.
    Я висловлюю свою суб'єктивну думку вболівальника.Я вболіваю за нових проти старих.Це як в українській політиці на нещодавніх виборах)
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 15.11.2019 22:29
    0
    Виктор Петренко, 15.11.2019 21:21
    Остогидли вже ці Надалі та Федерери.Скільки можна?Одні і ті самі рожі багато років.Тому я за Циципаса та Тіма.Проти кацапів однозначно.
    От коли навчаться грати, так як Рафа та Роджер, от тоді і будемо на них дивитися! А поки нехай тренуються. Хоч не приховую,що саме Тім та Циця мені найбілбше симпатичні у турі після РАФИ,звісно. Буду за них вболівати,коли РАФА закінчить грати.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 15.11.2019 21:21
    -8
    Остогидли вже ці Надалі та Федерери.Скільки можна?Одні і ті самі рожі багато років.Тому я за Циципаса та Тіма.Проти кацапів однозначно.
    Kanarejka
      Kanarejka, 15.11.2019 19:49
    0
    Якось не дуже впевнено виглядає Рафа на цьому турнірі, минулу зустріч взагалі, як на мене, незаслужено взяв (занервував суперник від думки про перемогу над 1ю ракеткою і все віддав). Тому, думаю він не пройде Роджера (у випадку їх зустрічі), а от Ціціпас небезпечний... Але Роджер і не таких перекусував, тим більше, у хорошій формі перебуває.
    kerch30
    online
      kerch30, 15.11.2019 19:43
    -1
    Шутка
    ihor7003
    online
      ihor7003, 15.11.2019 19:41
    -1
    kerch30, 15.11.2019 19:38
    за москалів короче обидва
    Я за Федю! Просто Надаль самый опасный соперник, пусть вылетает
    kerch30
    online
      kerch30, 15.11.2019 19:38
    -2
    ihor7003, 15.11.2019 19:34
    А я за Зверева, чтобы Феде было легче
    за москалів короче обидва
    ihor7003
    online
      ihor7003, 15.11.2019 19:34
    -3
    Мосій Шило, 15.11.2019 19:31
    РАФА,БРАВО! Красавец! Болеем за медведя в22 00
    А я за Зверева, чтобы Феде было легче
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 15.11.2019 19:31
    -8
    РАФА,БРАВО! Красавец! Болеем за медведя в22 00
    Максим Максимов
    Максим Максимов, 16.11.2019 05:47
    +3
    Виктор Петренко, 15.11.2019 22:53
    Я висловлюю свою суб'єктивну думку вболівальника.Я вболіваю за нових проти старих.Це як в українській політиці на нещодавніх виборах)
    Мне интересна логика ваша... Вы хотите сказать, что Надаль и Федерер плохо играют??? Как можно хотеть, что бы закончили играть два, возможно, величайших теннесиста за всю историю тенниса!!! И это говорит о том, что не Надаль и Федерер надоели, а эти сопляки просто не дотягивают до их уровня. И сравнение с политиками веселое.....политики то надоели, что деньги воруют и рожи наедают, а тут к чему сравнили....
    NM16071
    online
      NM16071, 16.11.2019 06:42
    +1
    Виктор Петренко, 15.11.2019 22:53
    Я висловлюю свою суб'єктивну думку вболівальника.Я вболіваю за нових проти старих.Це як в українській політиці на нещодавніх виборах)
    Та власне у нашій політиці нове гірше старого.
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 15.11.2019 22:29
    0
    Виктор Петренко, 15.11.2019 21:21
    Остогидли вже ці Надалі та Федерери.Скільки можна?Одні і ті самі рожі багато років.Тому я за Циципаса та Тіма.Проти кацапів однозначно.
    От коли навчаться грати, так як Рафа та Роджер, от тоді і будемо на них дивитися! А поки нехай тренуються. Хоч не приховую,що саме Тім та Циця мені найбілбше симпатичні у турі після РАФИ,звісно. Буду за них вболівати,коли РАФА закінчить грати.
    Kanarejka
      Kanarejka, 15.11.2019 19:49
    0
    Якось не дуже впевнено виглядає Рафа на цьому турнірі, минулу зустріч взагалі, як на мене, незаслужено взяв (занервував суперник від думки про перемогу над 1ю ракеткою і все віддав). Тому, думаю він не пройде Роджера (у випадку їх зустрічі), а от Ціціпас небезпечний... Але Роджер і не таких перекусував, тим більше, у хорошій формі перебуває.