Донбас в овертаймі поступився Німану в матчі Континентального кубка

Українська команда невдало стартувала в 3-му раунді турніру

5452
14
У польському Кракові стартував півфінальний турнір Континентального кубка. До групи F потрапили крім господарів, «Краковії», український «Донбас», білоруський «Німан» і казахстанський «Бейбарис». Нагадаємо, в «Фінал чотирьох» вийдуть дві кращі команди з квартету. Відкривали груповий турнір «Донбас» і «Німан».

Перший період зустрічі «Донбас», можна сказати, провалив. Команда пропустила гол у першій же атаці: Лєвша обігрався з Ремезом і з-за воріт переправив шайбу у сітку. В середині періоду гродненці реалізували більшість - 2:0. Хоча в цілому можна відзначити, що українська команда атакувала нітрохи не менше, ніж білоруська.

Але в перерві, очевидно, тренери зуміли виправити деякі помилки. Друга 20-хвилинка пройшла під диктовку нашої команди. І незабаром після пасу Матерухіна з-за воріт Бєлухін скоротив відставання в рахунку. Ось тільки гра в більшості залишала бажати кращого. Склалося враження, що наш голкіпер вступав в гру частіше при грі «5 на 4», ніж в рівних складах. Принаймні, випади «Німану» в меншості були дуже небезпечні. Проте, 2:1 перед завершальним періодом виглядали обнадійливо.

На жаль, третя двадцятихвилинка почалася з помилки Большакова, який втратив шайбу перед воротами, чим відразу скористався Варивончик - 3:1. До честі наших хлопців, вони і не подумали опускати руки. В середині періоду Подзіньш скоротив відставання, а потім Захаров зрівняв рахунок - 3:3. Відзначимо, що в обох шайбах взяв участь Клей Вілсон. Але йому не судилося стати героєм зустрічі. В овертаймі він грубо зіграв, вдаривши суперника в обличчя. І гродненці в черговий раз реалізували чисельну перевагу - 4:3.

Тим не менш, «Донбас» заробив 1 очко, що можна вважати непоганим стартом. Завтра «Донбас» зустрінеться з «Бейбарисом».

Континентальний кубок. Група F. 1-й тур.

«Німан» — «Донбасс» — 4:3, ОТ (2:0; 0:1; 1:2; 1:0)

Шайби: 1:0 -
Артем Лєвша (Микита Ремезов, 1:58), 2:0 - Єгор Степанов (Микола Сусло, 09:02 в більшості), 2:1 - Євген Бєлухін (Олександр Матерухін, 24:15), 3:1 - Ігор Варивончик (41:23), 3:2 - Айнарс Подзіньш (Севаст'ян Карпенко, Клей Вілсон, 49:53), 3:3 - Віктор Захаров (Олександр Костиков, Клей Вілсон, 54:24), 4:3 - Микита Ремезов (Артем Кислий, 62:09).

«Німан»: Віталій Трус, Максим Городецький, Павло Шелесний; Олексій Бадун, Матвій Божко, Антон Гришанов, Самі Йекунен, Валттері Хіетанен, Михайло Хоромандо, Йоонас Хуррі; Павло Ажгірей, Ігор Варивончик, Микита Дворічанський, Антон Єлисеєнко, Артем Кислий, Артем Лєвша, Роман Малиновський, Олександр Малявко, Сергій Малявко, Микита Ремезов, Єгор Степанов, Микола Сусло, Віктор Туркін, Тімо Хільтунен.

«Донбас»: Степан Горячевських, Богдан Д'яченко, Олександр Качула; Олександр Большаков, Кирило Жовнір, Євген Курбатов, Філіп Пангелов-Юлдашев, Володимир Романенко, Юрій Сильницький, Клей Вілсон, Олександр Яковлєв; Євген Бєлухін, Олександр Васильєв, Віктор Захаров, Віталій Карамнов, Севастян Карпенко, Ілля Коренчук, Олександр Костиков, Віталій Лялька, Олександр Матерухін, Євген Нікіфоров, Айнарс Подзіньш, Олег Шишлянніков.

Льодова арена Cracovia Ice Rink (Краків, Польща).
(9)

Найкращий гравець поєдинку з Ман Сіті розхвалив Луніна після суперматчу
Футбол | 18 квітня 2024, 09:40 5

Федеріко Вальверде висловився про українського голкіпера

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів