Northern Ireland Open: Урсенбахер за день вибив Бінема і Аллена

У Белфасті визначилися учасники чвертьфіналів

2730
1
Четвер на Northern Ireland Open був напруженим днем. Снукерісти зіграли спершу матчі 1/16 фіналу, а потім - 1/8. І подарували чимало несподіваних результатів.

Стюарт Бінем, автор максимуму в 1-му раунді, несподівано поступився Александру Урсенбахеру. Швейцарець виграв три стартові фрейми, на що Бінем відповів двома півсотенними серіями. Але 6-я партія, а з нею і весь матч, залишилася за Урсенбахером - 4:2.

Алі Картер в напруженій боротьбі поступився Яню Біньтао. Обидва суперники оформили по 3 серії «+60», і все вирішувалося в 7-му фреймі. Картер вів у рахунку, Біньтао потрібен був снукер - і китаєць його поставив! У підсумку - 60:59 в партії і 4:3 в матчі.

Джадд Трамп вирішив не відкладати питання про вихід в 1/8 в довгий ящик. Йому знадобилося 45 хвилин і 4 півсотенних брейка, щоб розібратися з Сі Цзяхуеєм - 4:0.

Трохи довше, але не набагато, знадобилося і Ронні О'Саллівану для перемоги над Стюартом Каррінгтоном. Ронні програв перший фрейм, але потім зрівняв рахунок, після чого зробив 3 серії «+70». Рівно 15 секунд в середньому витратив О'Салліван на кожен удар. Як підсумок - 4:1.

Непростим вийшов поєдинок 1/16 для Марка Селбі. Він обмінювався фреймами з Люкою Бреселем - 2:2. Виграв 5-ю партію. У 6-й вів у рахунку, і бельгійцю потрібно було поставити 4 снукера на останньому червоному. 2 він поставив, але при спробі спорудити третій забив кольорову кулю і припинив боротьбу - 4:2 на користь Марка. На рахунку Селбі - три серії «+60» і сенчурі.

Стюарт Каррінгтон  — Ронні О'Салліван  — 1:4

В 1/8 фіналу Трамп теж багато сил не залишив. Теж 4:0 проти китайського снукеріста, правда, з трьома півсотенними серіями.

Ронні також пішов за звичним шляхом. 4:1 з Юанем Сицзюнем, при цьому О'Салліван записав на свій рахунок дві півсотенних і одну сотенну серії. Нагадаємо, Ронні рік тому тут же програв Трампу в фіналі, і на нинішньому турнірі вони можуть зустрінься теж тільки у вирішальному поєдинку.

Продовжив дивувати Урсенбахер. На превеликий жаль для місцевої публіки, він вибив з турніру Марка Аллена. 4:3, при тому що Марк оформив 2 сенчурі, а Александр - 5 півсотенних брейків. Відзначимо, що швейцарець став гравцем з найнижчим рейтингом серед усіх учасників чвертьфіналів - він перед початком турніру знаходився на 102-му рядку світового табелю про ранги!

Кайрен Вілсон зробив три півсотенних брейка, але цього йому не вистачило в матчі з Ентоні Хемілтоном - 3:4. Таким же напруженим видався і поєдинок Стівен Магуайр - Джон Хіггінс. Хіггінс вів 3:1, дозволив супернику зрівняти рахунок, але виграв вирішальну партію. 4:3, при цьому на рахунку Джона тільки одна серія в 50 очок.