Барселона збирається безкоштовно підписати Вілліана

Влітку бразильський півзахисник стане вільним агентом

Барселона збирається безкоштовно підписати Вілліана
© Sky Sports. Вілліан
Каталонська «Барселона» розглядає можливість підписання хавбека лондонського «Челсі» і національної збірної Бразилії Вілліана.
 
За інформацією джерела, керівництво «синьо-гранатових» планує почати переговори з 31-річним бразильцем в січні, щоб підписати його влітку на правах вільного агента.
 
Відзначимо, що в цьому сезоні Вілліан провів 15 матчів за «Челсі», забив три голи і зробив стільки ж результативних передач. Контракт Вілліана з «Челсі» закінчується влітку 2020 року. Поки лондонці не пропонують йому нову угоду.
 
Раніше повідомлялося, що «Ювентус» хоче купити Вілліана.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Mundo Deportivo

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    sokolyk
    online
    sokolyk, 14.11.2019 18:30
    -2
    Forever_young_13, 14.11.2019 15:06
    Виллиан - молодец. Уровнем своей игры обратил внимание на себя не каких нибудь дрыщей, типа Вест- Хэма (наверное вы поняли на кого я намекаю) а самой Барсы!. Это уже много значит для игрока. Пожелаю полноценно влиться в состав и показывать игру настолько достойную, чтобы иметь претензии на золотой мяч
    У нас уже был один футболист, который перешёл из Шахтера в Барселону наверное вы поняли на кого я намекаю). Так что само по себе приглашение не говорит о классе игрока.
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 14.11.2019 15:30
    +5
    Axmetov1, 14.11.2019 15:22
    Ну ты ещё начни Попова с Рамосом сравнивать.
    Кто такой этот Попов? Клоун из клюба обезьян??
    Axmetov1
    online
    Axmetov1, 14.11.2019 15:22
    +1
    Forever_young_13, 14.11.2019 15:06
    Виллиан - молодец. Уровнем своей игры обратил внимание на себя не каких нибудь дрыщей, типа Вест- Хэма (наверное вы поняли на кого я намекаю) а самой Барсы!. Это уже много значит для игрока. Пожелаю полноценно влиться в состав и показывать игру настолько достойную, чтобы иметь претензии на золотой мяч
    Ну ты ещё начни Попова с Рамосом сравнивать.
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 14.11.2019 15:06
    0
    Виллиан - молодец. Уровнем своей игры обратил внимание на себя не каких нибудь дрыщей, типа Вест- Хэма (наверное вы поняли на кого я намекаю) а самой Барсы!. Это уже много значит для игрока. Пожелаю полноценно влиться в состав и показывать игру настолько достойную, чтобы иметь претензии на золотой мяч
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 14.11.2019 14:00
    -11
    специфический игрок, при своём классе мало забивает, как и дуглас коста в баварии в своё время. что-то шахта делает с бразильцами что они перестают забивать за границей.
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 14.11.2019 13:28
    -6
    Виллиан, давай лучше назад в Шахтер. Вон девочки Тайсон и Детиньо уходят, а ты их двоих стоишь.
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 14.11.2019 15:30
    +5
    Axmetov1, 14.11.2019 15:22
    Ну ты ещё начни Попова с Рамосом сравнивать.
    Кто такой этот Попов? Клоун из клюба обезьян??
    Axmetov1
    online
    Axmetov1, 14.11.2019 15:22
    +1
    Forever_young_13, 14.11.2019 15:06
    Виллиан - молодец. Уровнем своей игры обратил внимание на себя не каких нибудь дрыщей, типа Вест- Хэма (наверное вы поняли на кого я намекаю) а самой Барсы!. Это уже много значит для игрока. Пожелаю полноценно влиться в состав и показывать игру настолько достойную, чтобы иметь претензии на золотой мяч
    Ну ты ещё начни Попова с Рамосом сравнивать.
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 14.11.2019 15:06
    0
    Виллиан - молодец. Уровнем своей игры обратил внимание на себя не каких нибудь дрыщей, типа Вест- Хэма (наверное вы поняли на кого я намекаю) а самой Барсы!. Это уже много значит для игрока. Пожелаю полноценно влиться в состав и показывать игру настолько достойную, чтобы иметь претензии на золотой мяч