| Оновлено 14 листопада 2019, 00:40
3271
2

Дніпро на своєму майданчику вирвав перемогу у Київ-Баскета

Команда Дениса Журавльова здобула першу перемогу в груповому турнірі Кубка Європи ФІБА

3271
2

Перша чверть пройшла в рівній боротьбі. Перед її закінченням дніпряни відірвалися від суперників на чотири очки, але після тайм-ауту «Київ-Баскета» гості зуміли зрівняти рахунок. А ось у другій десятихвилинці господарям майданчика довелося постійно наздоганяти своїх опонентів. Максимальна різниця в рахунку сягала «+9» для киян, а на велику перерву команди пішли з п'ятиочковою перевагою гостей.

На початку третьої чверті два триочкових Закурдаєва зрівняли результат, а далі пішла вперта гра, в якій жодній з команд не вдавалося відірватися в рахунку. Розв'язка наступила в кінцівці четвертої чверті. За рахунку 76:69 на користь «Київ-Баскета», здавалося, кияни вже не упустять перемогу. Але ривок дніпрян дозволив їм вирвати у суперників зустріч.

Перша перемога «Дніпра» в груповому турнірі дозволяє підопічним Дениса Журавльова сподіватися на вихід у наступну стадію Кубка Європи. Продовжить боротьбу за це і «Київ-Баскет», який зазнав другої поразки поспіль в єврокубку.

Кубок Європи ФІБА. Група F. 4-й тур.

«Дніпро» - «Київ-Баскет». - 79:76 (20:20 17:23, 25:16, 17:17)

«Дніпро»: Шундел (6 + 6 передач), Сизов (5 + 6 підбирань), Закурдаєв (13), Тимофієнко (11 + 6 підбирань), Чумаков (8) - старт; Корнієнко (12 + 2 блок-шоти), Санон (11 + 5 підбирань - 6 втрат), Фесенко (6), Глєбов (7)

«Київ-Баскет»: Шеферд (17 + 5 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Крутоус (6), Близнюк (16 + 5 підбирань + 4 передачі), Пустозвонов (10), Коренюк (8 + 5 підбирань) - старт; Кондраков, Павлов (8), Едвін (7), Петров (4 + 6 передач + 3 перехоплення)