Бельгія – Україна – 83:66. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку кваліфікації жіночого чемпіонату Європи

Бельгія – Україна – 83:66. Текстова трансляція матчу
У четвер, 14 листопада, відбудеться матч кваліфікації жіночого чемпіонату Європи з баскетболу в групі G, в якому збірна Бельгії приймає національну команду України. Зустріч пройде в Шарлеруа, на майданчику RTL Spiroudome, початок о 21:30 за київським часом.
 
Цим поєдинком стартує відбір на жіночий Євробаскет-2021 у групі G. Крім бельгійок і українок, за перше місце, яке гарантуватиме вихід до фінального турніру, змагатимуться також збірні Португалії та Фінляндії. 5 з 9-ти команд, що зайняли другі місця в своїх групах, також кваліфікуються на Євробаскет. Ще 2 учасниці фінального турніру - команди-господарки: Франція та Іспанія.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.11.2019 22:35
    -1
    а ще не так давно майже на рівних з іспанками грали. А зараз проти цілком посередньої Бельгії виглядають як дівчатка для биття. Тут з таким складом важко навіть друге місце в групі зайняти, не говорячи вже про те, щоб бути в пятірці найкращих других
    Владимир Туленко
      Владимир Туленко, 14.11.2019 22:20
    -1
    Andy Chak, 14.11.2019 22:12
    ти дебіл?
    а ти не? Игра на Ягупову - полный отстой, это путь в никуда.Мы такое уже проходили и не раз. "Итог матча определяет не индивидуальная стата игрока, а счёт на табло" (Билл Рассел)
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 22:12
    +3
    Dirkochelo, 14.11.2019 22:09
    Знов зрада?
    ти дебіл?
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 14.11.2019 22:09
    -6
    Знов зрада?
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 22:04
    +1
    Ягупова реальна краща, як завжди, але решта під великим питанням, знову поплили, вже 31:21 дують(((
    Владимир Туленко
      Владимир Туленко, 14.11.2019 21:57
    -4
    баба-мужик забрасывает, или не забрасывает ))) как и раньше!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 21:55
    0
    ого, приємно здивували в останні хвилини, цікаво чи надовго наших хватить)))
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 21:43
    0
    повна дупа - за 7 хв. чверті отримали вже 21 очко в свій кошик, захист - прохідний двір(((
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 21:41
    0
    common_sense, 14.11.2019 21:39
    вынос? а я под плюс брал?(
    плюс на Бельгію?
    common_sense
    online
      common_sense, 14.11.2019 21:39
    0
    вынос? а я под плюс брал?(
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 21:38
    +1
    Та тут і дивтись нема що, на жаль буде виніс в одну калітку((((
    Владимир Туленко
      Владимир Туленко, 14.11.2019 21:30
    -1
    А посмотреть не желаете? ))) Пожалуйста ссылка:
    https://www.youtube.com/watch?v=djseH1h4Efs&feature=emb_logo
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 22:12
    +3
    Dirkochelo, 14.11.2019 22:09
    Знов зрада?
    ти дебіл?
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 22:04
    +1
    Ягупова реальна краща, як завжди, але решта під великим питанням, знову поплили, вже 31:21 дують(((
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 21:38
    +1
    Та тут і дивтись нема що, на жаль буде виніс в одну калітку((((
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 21:55
    0
    ого, приємно здивували в останні хвилини, цікаво чи надовго наших хватить)))
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 21:43
    0
    повна дупа - за 7 хв. чверті отримали вже 21 очко в свій кошик, захист - прохідний двір(((
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.11.2019 21:41
    0
    common_sense, 14.11.2019 21:39
    вынос? а я под плюс брал?(
    плюс на Бельгію?
    common_sense
    online
      common_sense, 14.11.2019 21:39
    0
    вынос? а я под плюс брал?(