ВІДЕО. 11 претендентів на кращий гол 2019 року в Україні

Церемонія «Футбольні зірки України» пройде 28 грудня

ВІДЕО. 11 претендентів на кращий гол 2019 року в Україні
© УАФ
Українська асоціація футболу визначила імена 11 кандидатів на кращий гол 2019 року в Україні. У число номінантів ввійшли автори взяття воріт в УПЛ, ПФЛ, серед чоловічих і жіночих збірних.
 
Голосування проходить в кілька етапів: спочатку Українська асоціація футболу і Всеукраїнська асоціація футболістів професіоналів, відібрали по 10 голів від УПЛ, ПФЛ, чоловічих і жіночих футбольних збірних. Далі комісія на чолі з першим віце-президентом УАФ Олегом Протасовим відібрала 11 кращих.
 
Церемонія «Футбольні зірки України» пройде 28 грудня, на якому буде визначено кращий гол 2019 року. Переможець буде визначений смс-голосуванням. Збір голосів триватиме до 25 листопада включно.
 
Список голів виглядає наступним чином:
 
1. Руслан Маліновський (збірна України)
2. Владислав Клименко (Інгулець)
3. Сергій Сидорчук (Динамо)
4. Денис Кожанов (Волинь)
5. Абу Ханна (Зоря)
6. Надія Іванченко (жіноча збірна України U-17)
7. Віктор Циганков (збірна України)
8. Іван Гливий (Кристал)
9. Тарас Степаненко (Шахтар)
10. Георгій Цітаішвілі (збірна України U-20)
11. Андрій Ярмоленко (збірна України)
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Александр Зорин
      Александр Зорин, 13.11.2019 11:50
    0
    3
    Юрий Филоненко
      Юрий Филоненко, 13.11.2019 06:56
    +5
    Цитиашвили хорош забил в финале.
    Леонид Шоботенко
      Леонид Шоботенко, 13.11.2019 05:56
    0
    Почему нет гола Максима Задираки в недавнем матче ФК Александрия, очень достойный и важный гол
    Леонид Шоботенко
      Леонид Шоботенко, 13.11.2019 05:51
    0
    Почему нет гола Максима Задирает в недавнем матче ФК Александрия, очень достойный и важный гол
    kvlad200760
      kvlad200760, 13.11.2019 02:51
    0
    УАФ– М а ф і я!, 13.11.2019 02:33
    Не було там ніякого рикошету. З цієї камери це дуже гарно видно https://youtu.be/lHV42FdJ9Yc
    Подивіться відео з 59-й секунди
    Подивився! Зверни увагу як бив Сидорчук і як полетів м*яч!Він бив підйомом а м*яч по чудернацькій траєкторії! І ще одне-по всім законам фізики м*яч отримує додаткове обертання при доторку до іншого тіла по дотичній.Тим тілом стала зовнішня сторона бутси яку підставляв під удар Тайсон.Саме це і дало те обертання і таку траєкторію!!!!
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 13.11.2019 02:36
    +6
    MaxUa, 13.11.2019 02:30
    Гливый. Сам прошел, сам обыграл и пробил в дальнюю девятку, собрав на себя четырех игроков команды-соперника.
    Но дадут скорее всего Ярмоленко.
    Ярмоленко забив дуже важливий гол, але не самий кращий
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 13.11.2019 02:33
    0
    kvlad200760, 13.11.2019 02:13
    При всій повазі,гол дійсно гарний,але то не є чистий гол.Бо саме завдяки рикошету він отримав додаткове обертання та непередбачувану траекторію!!! Взагалі я би половину голів забракував бо були і кращі! І взагалі голи треба було поділити на 2 чи 3 категорії-дальні удари,комбінації та штрафні.Але це суто моя думка,бо як порівняти гол забитий в наслідок красивої перепасовки не сильним ударом та гарний дальній постріл?
    Не було там ніякого рикошету. З цієї камери це дуже гарно видно https://youtu.be/lHV42FdJ9Yc
    Подивіться відео з 59-й секунди
    MaxUa
    MaxUa, 13.11.2019 02:30
    -2
    Гливый. Сам прошел, сам обыграл и пробил в дальнюю девятку, собрав на себя четырех игроков команды-соперника.
    Но дадут скорее всего Ярмоленко.
    kvlad200760
      kvlad200760, 13.11.2019 02:13
    -3
    УАФ– М а ф і я!, 13.11.2019 01:51
    Сергей Сидорчук - невероятный гол в ворота Шахтера. По моему, никто лучше не забил
    При всій повазі,гол дійсно гарний,але то не є чистий гол.Бо саме завдяки рикошету він отримав додаткове обертання та непередбачувану траекторію!!! Взагалі я би половину голів забракував бо були і кращі! І взагалі голи треба було поділити на 2 чи 3 категорії-дальні удари,комбінації та штрафні.Але це суто моя думка,бо як порівняти гол забитий в наслідок красивої перепасовки не сильним ударом та гарний дальній постріл?
    OKs100
    online
      OKs100, 13.11.2019 02:03
    -1
    УАФ– М а ф і я!, 13.11.2019 01:51
    Сергей Сидорчук - невероятный гол в ворота Шахтера. По моему, никто лучше не забил
    Разве что гол Надежды Иванченко может посоперничать.
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 13.11.2019 01:51
    +2
    Сергей Сидорчук - невероятный гол в ворота Шахтера. По моему, никто лучше не забил
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 13.11.2019 02:36
    +6
    MaxUa, 13.11.2019 02:30
    Гливый. Сам прошел, сам обыграл и пробил в дальнюю девятку, собрав на себя четырех игроков команды-соперника.
    Но дадут скорее всего Ярмоленко.
    Ярмоленко забив дуже важливий гол, але не самий кращий
    Юрий Филоненко
      Юрий Филоненко, 13.11.2019 06:56
    +5
    Цитиашвили хорош забил в финале.
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 13.11.2019 01:51
    +2
    Сергей Сидорчук - невероятный гол в ворота Шахтера. По моему, никто лучше не забил
    Александр Зорин
      Александр Зорин, 13.11.2019 11:50
    0
    3
    Леонид Шоботенко
      Леонид Шоботенко, 13.11.2019 05:56
    0
    Почему нет гола Максима Задираки в недавнем матче ФК Александрия, очень достойный и важный гол
    Леонид Шоботенко
      Леонид Шоботенко, 13.11.2019 05:51
    0
    Почему нет гола Максима Задирает в недавнем матче ФК Александрия, очень достойный и важный гол
    kvlad200760
      kvlad200760, 13.11.2019 02:51
    0
    УАФ– М а ф і я!, 13.11.2019 02:33
    Не було там ніякого рикошету. З цієї камери це дуже гарно видно https://youtu.be/lHV42FdJ9Yc
    Подивіться відео з 59-й секунди
    Подивився! Зверни увагу як бив Сидорчук і як полетів м*яч!Він бив підйомом а м*яч по чудернацькій траєкторії! І ще одне-по всім законам фізики м*яч отримує додаткове обертання при доторку до іншого тіла по дотичній.Тим тілом стала зовнішня сторона бутси яку підставляв під удар Тайсон.Саме це і дало те обертання і таку траєкторію!!!!
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 13.11.2019 02:33
    0
    kvlad200760, 13.11.2019 02:13
    При всій повазі,гол дійсно гарний,але то не є чистий гол.Бо саме завдяки рикошету він отримав додаткове обертання та непередбачувану траекторію!!! Взагалі я би половину голів забракував бо були і кращі! І взагалі голи треба було поділити на 2 чи 3 категорії-дальні удари,комбінації та штрафні.Але це суто моя думка,бо як порівняти гол забитий в наслідок красивої перепасовки не сильним ударом та гарний дальній постріл?
    Не було там ніякого рикошету. З цієї камери це дуже гарно видно https://youtu.be/lHV42FdJ9Yc
    Подивіться відео з 59-й секунди