Нещасна «Черкащина» у Щасливому не зупинила лідера «Оболонь-Бровар»

4998
0
ФК Волинь. Андрій Тлумак

17-й тур відкрився поєдинком другої команди чемпіонату «Металіста-1925» і представника нижньої частини таблиці «Балкан». Все у цій зустрічі вирішив красивий гол Савіна, який приніс господарям три очка і друге місце.

Несподівано зумів перемогти аутсайдер «Металург». Запоріжці змогли вдома у вольовому стилі подужати «Кремінь», залишивши останнє місце в таблиці.

Не залишає спроб повернутися до лідируючої групи «Агробізнес». Команда здолала іншого міцного претендента на високі місця «Інгулець», хоча й програла перший тайм.

Досить несподіваний результат було зафіксовано в Горішніх Плавнях. Тамтешній «Гірник-Спорт» без особливих проблем зумів перемогти «Чорноморець», котрий, незважаючи на зміну тренера, продовжує свій невиразний виступ у дивізіоні.

Один з лідерів «Миная» Анатолій Нурієв забезпечив своїй команді три очка у матчі з «Миколаєвом». У другому таймі півзахисник реалізував пенальті, а потім забив і з гри. Тепер він третій бомбардир ліги (10 голів).

«Авангард» також не залишає спроб поборотися за першу трійку. Підопічні Олександра Косевича взяли всі три очка в дуелі з «Прикарпаттям», реалізувавши два пенальті.

У центральному поєдинку туру зійшлися третій «Рух» і четверта на той момент «Волинь». Лучани під орудою Андрія Тлумака в результативній перестрілці взяли гору над хлопцями Леоніда Кучука 3:2, тим самим вперше піднявшись до трійки лідерів. Переможний гол на рахунку найкращого бомбардира команди Дениса Кожанова.

Закрили тур у неділю аутсайдер «Черкащина» і лідер «Оболонь-Бровар». Грали не в обласному центрі, а в селі Щасливе під Києвом, тож «пивовари» дісталися стадіону швидше за номінальних «господарів».

Незважаючи на всі негаразди черкащан, у цьому поєдинку вони ледь не видали сенсацію, та не дотерпіли й пропустили вирішальний гол на 93-й хвилині.