Микола СТЕПАНЕЦЬ: «У першому таймі Мотор вів у п'ять м'ячів»

Наставник «Мотора» зазначив, що суперник основою грав лише другий тайм

© ГК Мотор. Микола Степанець
Головний тренер «Мотора» Микола Степанець прокоментував фіаско його команди в матчі проти «Монпельє» (25:26):

«Сьогодні можна сміливо розділити два тайми. Перший – ми гідно зіграли і вели в п'ять м'ячів (17:12). У другій половині, природно, поступилися. Мало забили – всього лише вісім м'ячів. Я прекрасно розумів, що в першому таймі суперник задіяв не всіх кращих гравців, про що відразу попередив своїх хлопців у перерві. Далі «Монпельє» вже грав основним складом. На жаль, моменти, де могли обіграти один на один – ми не використали. У кінцівці була надія відстояти. Адже нічия краще, ніж поразка. Але суперник влучно вдарив по воротах і виграв один м'яч».

Захар Денисов, лівий крайній «Мотора»:

«Спасибі нашим опонентам за гру. Вона дуже сильно сподобалася глядачам. Ось тільки в кінці удача посміхнулася суперникам. Таке в спорті часто буває. Сьогодні дійсно були дві різні команди в двох таймах. Спочатку ми показали хорошу гру і в обороні і в нападі. У нас були деякі проблеми, на початку другої половини гри. У цьому сезоні другий тайм – наша Ахіллесова п'ята. І сьогодні ми його провалили. У свою чергу «Монпельє» видав прекрасну гру в кінці. Команда дуже важко переносить цю поразку».

Патріс Канайо, головний тренер «Монпельє»:

«Я дуже задоволений результатом – це був відмінний матч. Ми знали як добре «Мотор» грає вдома і для нас важливо було здобути очки саме в рідному залі суперника. Сьогодні запорізька команда грала в гідний гандбол. У першому таймі ми не зовсім відповідали нашому звичного ритму. А в другому – «Монпельє» став більш динамічним і агресивним. Саме тією командою, яку я хотів бачити на майданчику. На закінчення хочу сказати, для клубу – це дуже хороший результат, він дався нам нелегко».

Йонас Трухановічюс, правий напівсередній «Монпельє»:

«Легкого матчу ми не чекали. Гра була для нас і важка і дуже важлива. Ми зустрічалися з «Мотором» два сезони поспіль, прекрасно знали, що це серйозна команда і посилено готувалися до матчу як фізично, так і психологічно. У першій половині гри ми були недостатньо сконцентровані і мотивовані. Але в другому таймі знайшли в собі сили зібратися і досягти бажаного результату. Дякую суперникам за цей матч, до зустрічі на наступному тижні в Монпельє».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!