Маркос АНТОНІО: «Це жахливо, коли таке відбувається у футболі»
Хавбек «Шахтаря» – про поведінку вболівальників «Динамо»
Бразильський півзахисник донецького «Шахтаря» Маркос Антоніо прокоментував перемогу над київським «Динамо» (1:0) в матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги.
«Це класико. Дуже велика відповідальність завжди. В полі я намагався зіграти якнайкраще для своєї команди і сьогодні ми змогли здобути перемогу. Ми продовжуємо йти на першому місці з відмінним відривом в чемпіонаті.
Що стосується скандального епізоду, то це жахливо, коли таке відбувається у футболі. Футболу потрібні вболівальники, а не такі люди, які приходять на стадіони і так себе ведуть, не поважаючи гравців», - сказав Маркос Антоніо в коментарі телеканалу «Футбол 1».
Нагадаємо, під час матчу хавбек «Шахтаря» Тайсон став жертвою расистських вигуків з боку фанатів «Динамо».
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
30 грудня 2025, 18:23
1
Софія Олівейра не зрозуміла рішення тренера Бенфіки
Футбол
|
31 грудня 2025, 11:03
11
Український нападник може продовжити кар'єру в мадридському «Атлетіко»
Популярні новини
А тут мільйонери граються в мячика і придумують різні проблеми та їх роздувають. Для перемоги всі ходи хороші. Їх хазяї потім в тих же дітей забирають (пилять з бюджетів) гроші для своїх іграшок на кшталт шахтаря і починають боротися з тими проблемами - расизмом. Для початку хай гравці ведуть себе не як тварини. А то тварин можна образити порівнянням з тайсоном, мораєшом, срною.
дивишся футбол - а мат таке враження з екрана телевізора випригує. і нікого не наказують. навіть карток не дають.