П'ять головних підсумків після матчу Шахтар – Динамо

Оглядач Sport.ua на підставі побаченого в харківському матчі спробував відокремити «мух від котлет»

П'ять головних підсумків після матчу Шахтар – Динамо
© ФК Шахтар
У 2019-му українського «класико» вже не буде. 10 листопада в Харкові «Шахтар» і «Динамо» провели останню очну зустріч в році, що минає. Вона вийшла неординарною. В тому сенсі, що мало схожою на останні протистояння двох найкращих вітчизняних колективів. І виною цьому - як об'єктивні причини, так і причини іншого характеру. Проте, можемо констатувати, що, на жаль, справжнього футбольного видовища в «класико» було небагато. Чому? Хто винен і що робити? Давайте підсумовувати.
 
1. Постєврокубковий синдром
 
Команди волею календаря були змушені зіграти між собою на тлі складних в усіх відношеннях єврокубкових вояжів в Загреб і Копенгаген. Там, нагадаю, і «Шахтарю», і «Динамо» довелося побувати в ролі команд, які відіграються. Для того, щоб добути нічиї в своїх матчах, і команді Каштру, і команді Михайличенка довелося залишити на полі не тільки дуже багато фізичних зусиль, а й емоційних. «Динамо» із Загреба і «Копенгаген» висмоктали з наших команд майже всю експресію і спритність. Повністю відновитися від тих найскладніших матчів ні «Шахтар», ні «Динамо» не змогли. У Харкові нашим грандам в очному матчі не вистачило і «фізики», і емоційної складової. Тому «класичне блюдо» УПЛ з точки зору того, що відбувається на полі, виявилося досить пісним і не дуже «смачним». На жаль.
 
2. Обопільно обережна тактика
 
Після серйозної критики на адресу тренера «Шахтаря» Луїша Каштру за невиразну гру його команди в кубкових матчах проти «Динамо» (і київського, і загребського), наставник «гірників» був зобов'язаний реагувати на те, що відбувається. Тому що наслідки могли бути для нього не дуже приємні. Ні, тренерське крісло під ним ще не хитається, але, за чутками, після вильоту «гірників» з Кубка України позиції Каштру в донецькому клубі складно назвати комфортними. Тому 58-річний тренер повинен був зробити висновки. Для свого ж блага. Та й для блага підопічних, які отримали хворобливого ляпаса в 1/8 фіналу Кубка України. Каштру вирішив відмовитися як від беззастережної гри з позиції сили, від постійного володіння ініціативою, так і від гри першим номером. У підсумку донеччани були орієнтовані швидше на обережний футбол, ніж на гостро атакуючий. У всякому разі, здалося, що обрушувати шквал атак на ворота Бущана «помаранчево-чорні» не збиралися. Головне - зберегти свої ворота «сухими». І спробувати використовувати чужі помилки. 10-очковий запас дозволяв наступати на горло власній пісні.
 
Фото - ФК Шахтар
 
Примітно, що таку ось тактичну естафету Каштру з вдячністю прийняв його динамівський візаві. Олексій Михайличенко розумів, що, маючи на один день менше на підготовку до гри, здивувати суперника високим пресингом, як 30 жовтня, за визначенням не вийде - аж надто мало часу залишалося на підготовку до харківського матчу. Тому і тактика «Динамо» грунтувалася на обережних діях, без зайвої агресії і авантюризму. Таким чином, в силу зрозумілих причин обидва тренери не змогли розраховувати ні на особливу спритність від своїх підопічних, ні на морально-вольові: все вже «вкрадено до нас».
 
3. Кадрове питання
 
Португалець наситив середину поля, програну супернику в Кубку країни (до Степаненка і Маркоса був «прикріплений» трохи вище ще й Коваленко). До того ж, Каштру наважився поставити в основу розгубившого форму Марлоса, замінивши його на Тете.
 
Кадрові проблеми були і в Михайличенка (перш за все - відсутність Сидорчука). Замість капітана на позиції другого «хвилеріза» (поруч з Шепелєвим) зіграв Шапаренко. Досить несподіване рішення від, узагалі-то, консервативного Михайличенка. А чому було не зіграти з Гармашем на цій позиції?
 
Але не тільки цим здивував Олексій Олександрович. На позиції єдиного нападника в старті вийшов не Бесєдін, і навіть не Соль, а Родрігеш. Схоже, тренер дав люксембуржцю «надцятий» шанс. Але той його не використав. Хоча моменти і були.
 
Якщо резюмувати цю тему, можна стверджувати, що обидва тренери впоралися, в принципі, зі своїми кадровими проблемами. Ну, як мінімум, не напартачили. Та й з замінами на цей раз не начудили: проводили досить оперативно, по ділу. Результат матчу на користь «Шахтаря» вирішила не стільки майстерність команди, скільки індивідуальна помилка під час розіграшу кутового удару, коли забивав Кривцов.
 
4. Вболівальники, які не вболівальники
 
Емоцій не вистачало обом командам. А ось кому їх дійсно вистачило, так це уболівальникам. Перш за все - динамівським. В середині другого тайму вони намагалися не тільки завести свою команду, скільки розвести команду суперника. Спочатку все обмежувалося «уханням», на що Дентіньо звернув увагу арбітра матчу Балакіна. Той відреагував оперативно: диктор на стадіоні оголосив привселюдно про неприпустимість подібної поведінки. Але далі - більше. Динамівські фани не заспокоїлись, і продовжили ображати шахтарських бразильців. Здали нерви у Тайсона, який нагородив горе-вболівальників непристойним жестом. Балакін на час відвів команди в підтрибунне приміщення, а коли повернув, нагородив капітана господарів заслуженою червоною карткою за неспортивну поведінку. Залишившись в меншості, «Шахтар», який і без того не відрізнявся особливим завзяттям, міг собі дозволити грати на відбій. «Динамо» ж могло собі дозволити фінальний штурм. Але не дозволило. Сил і засобів просто не вистачило. А засобів як таких у київського клубу після цього інциденту з уболівальниками може стати ще менше. Справа в тому, що це вже далеко не перший расистський скандал (правда, до цього були виключно на міжнародній арені), в який вплутується динамівський клуб, тому покарання може бути серйозне. Як з боку УАФ, так і, можливо, УЄФА. З цим потрібно щось робити, інакше на серйозні санкції може нарватися не тільки «Динамо», але й постраждає реноме всього українського футболу.
 
Фото - ФК Шахтар
 
5. Чемпіонська інтрига, яка не інтрига
 
Долю матчу визначив один стандарт. Можна говорити, що донеччанам пощастило. Але з тією ж часткою впевненості можна стверджувати, що динамівці на успішний результат не награли: з нулем ударів в площину воріт війну не виграють. Після цієї гри і без того значна відстань між суперниками в турнірній таблиці стала ще більш відчутною: цілих тринадцять балів. «Шахтар», ясна річ, залишився на «чолі кута», а ось «Динамо» після поразки скотилося одразу на четверте місце. З огляду на те, що «класичних» матчів в сезоні залишилося всього два, а також беручи до уваги той факт, що за кадровим підбором діючий чемпіон країни все-таки вище і сильніше чинного віце-чемпіона, можна зробити висновок, що чемпіонська інтрига «наказала довго жити». Цілком можливо, що «гірники» ще будуть втрачати очки в «звичайних» поєдинках, однак від цього аж ніяк не застраховане і «Динамо». Так що «Шахтар» надалі буде змагатися з власною тінню, а ось киянам належить неабияка боротьба за друге місце з «Зорею» і «Десною». Та й «Олександрією» теж.
 
Валерій ВАСИЛЕНКО
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    MaxUa
      MaxUa, 11.11.2019 17:58
    -4
    Dirkochelo, 11.11.2019 16:52
    Коли ми вже припинем сратися і започаткуємо злогоду... Над нам весь світ угарає, які ми дебіли..
    "Весь мир угарает" только по одной причине - нормальным людям интересны только их собственные интересы и личная выгода, тогда как на весь остальной мир им плевать с большой колокольни. Вот до тех пор, пока будет сохраняться этот детский комплекс "ой, весь мир смотрит на нас! ой, нужно имидж соблюдать, а то, что люди подумают!" до тех пор они будут "угарать".
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 11.11.2019 16:52
    +2
    Ukraine, 11.11.2019 13:49
    Потрібно зняти з ДК 9 очок в ЧУ як покарання за расизм.
    Прохання клуб Шахтар направити заяву щодо расизму в штаб-квартиру ФФУ та УЕФА.
    Раніше інші клуби ЧУ карали та знімали очки, тут потрібно показати солідарність та зняти очки з ДК.
    Клуб шахтар поніс втрату і на наступний матч, Тайсон пропустить, це все як наслідок Расизму. Клуб шахтар зобов'язаний відстоювати свої інтереси, інтереси гравців свого клубу!
    Також, Попову потрібно дати 3 матчі дискваліфікації за грубу гру прости Мораеса.
    Попа потрібно було вилучати з поля, дававши 2 жовту. За навмисне нанесення травми гравцю який пропустить і збірну України і наступний матч ЧУ.
    Тільки справедливість!
    Коли ми вже припинем сратися і започаткуємо злогоду... Над нам весь світ угарає, які ми дебіли..
    Ukraine
    online
      Ukraine, 11.11.2019 16:48
    -1
    Lazio, 11.11.2019 14:53
    Ой, здається мені, що до вчорашнього расистського шоу ви мали саме пряме відношення... Судячи з активгості коменту...
    Помиляєтесь, але я за те щоб зняли з ДК очки
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 11.11.2019 16:18
    +2
    bartezinho, 11.11.2019 14:36
    еще в 90-х помню на стадионе Метеор в Днепропетровске, уверен, не только на нем... болельщики кричали что угодно и на игроков и на судей и было норм, никто не плакал, а сейчас от того, что на миллионеров бразильских фукают поднялся такой скандал, что это за новомодные тренды??? В этом мире больше нет проблем? Ау... Очнитесь... Лучше налоги заплатите...
    розумієте, основна проблема не в тому що гравці "ранимі", а в тому що це матиме наслідки для всього українського футболу. Тому краще такого не допускати.
    в підворотонях також зовсім інший лексикон ніж в високих кабінетх, тому те що на любительському рівні не завжди підходить для професійного
    Lazio
    Lazio, 11.11.2019 14:53
    -1
    Ukraine, 11.11.2019 13:49
    Потрібно зняти з ДК 9 очок в ЧУ як покарання за расизм.
    Прохання клуб Шахтар направити заяву щодо расизму в штаб-квартиру ФФУ та УЕФА.
    Раніше інші клуби ЧУ карали та знімали очки, тут потрібно показати солідарність та зняти очки з ДК.
    Клуб шахтар поніс втрату і на наступний матч, Тайсон пропустить, це все як наслідок Расизму. Клуб шахтар зобов'язаний відстоювати свої інтереси, інтереси гравців свого клубу!
    Також, Попову потрібно дати 3 матчі дискваліфікації за грубу гру прости Мораеса.
    Попа потрібно було вилучати з поля, дававши 2 жовту. За навмисне нанесення травми гравцю який пропустить і збірну України і наступний матч ЧУ.
    Тільки справедливість!
    Ой, здається мені, що до вчорашнього расистського шоу ви мали саме пряме відношення... Судячи з активгості коменту...
    bartezinho
      bartezinho, 11.11.2019 14:36
    0
    еще в 90-х помню на стадионе Метеор в Днепропетровске, уверен, не только на нем... болельщики кричали что угодно и на игроков и на судей и было норм, никто не плакал, а сейчас от того, что на миллионеров бразильских фукают поднялся такой скандал, что это за новомодные тренды??? В этом мире больше нет проблем? Ау... Очнитесь... Лучше налоги заплатите...
    Глеб Жеглов
    Глеб Жеглов, 11.11.2019 14:28
    -11
    тайсон - черная обезьяна, сын черной шлюхи
    Олег Жеведь
      Олег Жеведь, 11.11.2019 14:16
    0
    Ukraine, 11.11.2019 13:49
    Потрібно зняти з ДК 9 очок в ЧУ як покарання за расизм.
    Прохання клуб Шахтар направити заяву щодо расизму в штаб-квартиру ФФУ та УЕФА.
    Раніше інші клуби ЧУ карали та знімали очки, тут потрібно показати солідарність та зняти очки з ДК.
    Клуб шахтар поніс втрату і на наступний матч, Тайсон пропустить, це все як наслідок Расизму. Клуб шахтар зобов'язаний відстоювати свої інтереси, інтереси гравців свого клубу!
    Також, Попову потрібно дати 3 матчі дискваліфікації за грубу гру прости Мораеса.
    Попа потрібно було вилучати з поля, дававши 2 жовту. За навмисне нанесення травми гравцю який пропустить і збірну України і наступний матч ЧУ.
    Тільки справедливість!
    Да ну нах так делать! наказать нужно как-то по тихому, что б не дай Бог Динамо с ЛЕ не сняли и на след год! Опасно это сильно.
    D.Lanskoy
    online
    D.Lanskoy, 11.11.2019 14:12
    +3
    digsum, 11.11.2019 13:00
    6. Шахтер пропустил 6 мячей за 14 матчей (0,43) в чемпионате Украины. Шахтер пропустил 9 мячей за 4 матча (2,3) в Лиге Чемпионов. Это главный итог, который надо знать об УПЛ.
    Боже, какая чушь. Ливерпуль пропустил за 12 матчей в чемпионате 10 мячей (коэф. 0.83), а в Лиге Чемпионов в 4 матчах 7 мячей (коэф. 1.75), то есть, в 2 раза больше. Вот и все, что нужно знать об АПЛ. Ахренеть.
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 11.11.2019 14:04
    +4
    SEMIRAMID, 11.11.2019 12:24
    Игра была безусловно равной, но победил Шахтёр, который был более мотивирован за поражение в Кубке Украине, более отдохнувший (на 1 день после европейских игр), более удачлив, так как киевляне не реализовали ряд голевых моментов. Ну и моральное настроение Шахтёра после спасённого матча в Загреба было выше, нежели у киевлян.
    Добрые слова можно сказать и в адрес Кривцова - автора гола. Хотелось похвалить и судью матча, который прекрасно отсудил игру и разобрался в некоторых спорных ситуациях!
    Что касается фанов Динамо, то так себя вести нельзя! Это не делает чести столичному клубу, да и любому другому клубу! Тайсон получил карточку заслуженно, так как тоже надо сдерживать свои эмоции, а не реагировать на высказывания отдельных неадекватных болельщиков, хотя его действия объяснить и понять можно!
    Сама игра носила какой-то скучноватый характер и создавалось впечатление, что игроки обеих команд создавали вид игры, выполняли черновую работу, запланированную футбольным календарём чемпионата!
    гра була такою тому що ШД влаштовувала і нічия, відрив зберігали. вдалося виграти - ще краще.
    Єдине що могло бути стимулом це таки програш в КУ. але чемпіонське звання це скрасить
    Ukraine
    online
      Ukraine, 11.11.2019 13:49
    -8
    Потрібно зняти з ДК 9 очок в ЧУ як покарання за расизм.
    Прохання клуб Шахтар направити заяву щодо расизму в штаб-квартиру ФФУ та УЕФА.
    Раніше інші клуби ЧУ карали та знімали очки, тут потрібно показати солідарність та зняти очки з ДК.
    Клуб шахтар поніс втрату і на наступний матч, Тайсон пропустить, це все як наслідок Расизму. Клуб шахтар зобов'язаний відстоювати свої інтереси, інтереси гравців свого клубу!
    Також, Попову потрібно дати 3 матчі дискваліфікації за грубу гру прости Мораеса.
    Попа потрібно було вилучати з поля, дававши 2 жовту. За навмисне нанесення травми гравцю який пропустить і збірну України і наступний матч ЧУ.
    Тільки справедливість!
    pe_p
      pe_p, 11.11.2019 13:17
    0
    digsum, 11.11.2019 13:00
    6. Шахтер пропустил 6 мячей за 14 матчей (0,43) в чемпионате Украины. Шахтер пропустил 9 мячей за 4 матча (2,3) в Лиге Чемпионов. Это главный итог, который надо знать об УПЛ.
    А якщо врахувати, з 6 голів 3 в одному матчі від Зорі, то стає ще гірше
    jekаfunny
      jekаfunny, 11.11.2019 13:17
    +2
    jekаfunny, 11.11.2019 12:25
    Кстати уважаемые господа , болельщики толерантного Шахтера .
    Как оказалось , Слава Богу у Мораэса перелома нету. И даже ваши эксперты типа Сопко признали что момент был абсолютно игровым.
    как насчет того чтобы извиниться перед Денисом Поповым , которого вы тут последними словами крыли и которому желали всякого ?
    ну просто раз уже мы тут такие темы высокие о человеколюбии подымаем и толерантности
    м-да извинились аж бегом , зато как других учить жизни с 10 аккаунтов так с шашкой наголо !
    jekаfunny
      jekаfunny, 11.11.2019 13:16
    -2
    SHAKHTeR_DNO, 11.11.2019 12:26
    Подожди подожди скоро феминистки в бигудях вылезут и все расскажут
    так сейчас еще в сексизме обвинения получим от ботвы что бигудю обижаем )
    digsum
    online
      digsum, 11.11.2019 13:00
    0
    6. Шахтер пропустил 6 мячей за 14 матчей (0,43) в чемпионате Украины. Шахтер пропустил 9 мячей за 4 матча (2,3) в Лиге Чемпионов. Это главный итог, который надо знать об УПЛ.
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 11.11.2019 12:52
    -1
    ВВВ, 11.11.2019 12:47
    Псіна,не гавкай! До тебе не звертаються! Ну а те що ти тут наблював ще раз підтверджує що я відносно тебе казав раніше -ЧИТАТИ ТИ ТАК І НЕ НАВЧИВСЯ,ТІЛЬКИ ПИСАТИ!!! А це пряме ідтвердження того що ти дебіл!!! Вітаю Дно з 4-м місцем,так би і надалі,ціни би Дну не було!!!
    Опять стена теккса от тухлодырого пристарелоого пиdараса.... Когда же ты любитель гугглл переводчика поймёшь что никто это не читает
    jekаfunny
      jekаfunny, 11.11.2019 12:49
    +2
    ВВВ, 11.11.2019 12:44
    Аби однозначно оцінити ту ситуацію треба собі уявити теж саме тільки в карному майданчику! І питання має бути одне-ставити пенальті чи ні.От коли буде відповідь на це питання,то итання з карточкою теж можна вирішити.На мій погляд Попов,безсумнівно талановитий молодий захисник,надія Динами і можливо збірної, у грі деколи еребирає з жорсткістю.Вона у нього наевне підсвідомо переростає в жорстокість. А це треба суддям карати,бо є загроза отримати другого Хачеріді-з одного боку талант,а з іншого непередбачуваність.
    чушь несешь ,остановись
    ВВВ
      ВВВ, 11.11.2019 12:47
    -5
    SHAKHTeR_DNO, 11.11.2019 12:44
    Опять зашкваривался Тебе красную Гармашу напомнить за такое же или свое гавно не пахнет а вадося
    Псіна,не гавкай! До тебе не звертаються! Ну а те що ти тут наблював ще раз підтверджує що я відносно тебе казав раніше -ЧИТАТИ ТИ ТАК І НЕ НАВЧИВСЯ,ТІЛЬКИ ПИСАТИ!!! А це пряме ідтвердження того що ти дебіл!!! Вітаю Дно з 4-м місцем,так би і надалі,ціни би Дну не було!!!
    ВВВ
      ВВВ, 11.11.2019 12:44
    -3
    K_Sarioglo@i.ua, 11.11.2019 12:37
    При всем уважении, даже если фол был неумышленным он был достаточно грубым и Попов в этом эпизоде обязан был получать вторую желтую. Так что арбитр сделал явную ошибку в пользу Динамо.
    Я однозначно против "пожеланий" в адрес Попова, но ситуация тут так же однозначна. В мяч динамоыец и близко не играл, по ногам игроку Шахтера попал прилично.
    Аби однозначно оцінити ту ситуацію треба собі уявити теж саме тільки в карному майданчику! І питання має бути одне-ставити пенальті чи ні.От коли буде відповідь на це питання,то итання з карточкою теж можна вирішити.На мій погляд Попов,безсумнівно талановитий молодий захисник,надія Динами і можливо збірної, у грі деколи еребирає з жорсткістю.Вона у нього наевне підсвідомо переростає в жорстокість. А це треба суддям карати,бо є загроза отримати другого Хачеріді-з одного боку талант,а з іншого непередбачуваність.
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 11.11.2019 12:44
    -1
    ВВВ, 11.11.2019 12:37
    Як тобі не здасться дивним я тут з тобою погоджуюсь на 100%. Єдиним що мене трохи бентежить то червона Тайсону.Не тому що я його виправдовую.Ні ,не виравдовую, і суддя повтупив вірно. Мені не зрозуміло чому саме червона,по якій так би мовити статті "строк Тайсону намотали"? Бо наскільки мені відомо за факи в сторону вболівальників червону не показують.За удар м*яча демонстративно теж дають тільки гірчичник. Ну і в самому кінці матчу треба було давати другу жовту Попову,такий фол то однозначно жовта!
    Опять зашкваривался Тебе красную Гармашу напомнить за такое же или свое гавно не пахнет а вадося
    source02
      source02, 11.11.2019 09:21
    +13
    обезьяны на трибунах обосрали окончательно и без того тухлый матч
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 11.11.2019 12:24
    +9
    Игра была безусловно равной, но победил Шахтёр, который был более мотивирован за поражение в Кубке Украине, более отдохнувший (на 1 день после европейских игр), более удачлив, так как киевляне не реализовали ряд голевых моментов. Ну и моральное настроение Шахтёра после спасённого матча в Загреба было выше, нежели у киевлян.
    Добрые слова можно сказать и в адрес Кривцова - автора гола. Хотелось похвалить и судью матча, который прекрасно отсудил игру и разобрался в некоторых спорных ситуациях!
    Что касается фанов Динамо, то так себя вести нельзя! Это не делает чести столичному клубу, да и любому другому клубу! Тайсон получил карточку заслуженно, так как тоже надо сдерживать свои эмоции, а не реагировать на высказывания отдельных неадекватных болельщиков, хотя его действия объяснить и понять можно!
    Сама игра носила какой-то скучноватый характер и создавалось впечатление, что игроки обеих команд создавали вид игры, выполняли черновую работу, запланированную футбольным календарём чемпионата!
    D.Lanskoy
    online
    D.Lanskoy, 11.11.2019 11:31
    +6
    Хорошо, что Динамо проиграло. И так много вони, а то еще бы добавилось, что мол спровоцировали и воспользовались несправедливым удалением. Да, удаление было заслуженным, но не справедливым, потому что Тайсон отреагировал по-человечески на провокацию. Респект футболистам Динамо, которые поддержали Тайсона, когда он уходил с поля. Это настоящий фейр плей. Конечно, они потом попытались сравнять, но не вышло, и тут уже никаких поддавков, просто не смогли, Шахтер победил заслуженно. Осадок только от поведения на стадионе, давно этих уродов надо наказать, и за фаеры, и за выкрики, но их явно кто-то покрывает. А по игре все по делу, кроме удаления Тайсона.
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 11.11.2019 10:25
    +5
    Вот у меня вопрос - почему футболисты из разных команд ( за редким исключением) дружат между собой, а у болельщиков такая неприязнь и агрессия?
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 11.11.2019 14:04
    +4
    SEMIRAMID, 11.11.2019 12:24
    Игра была безусловно равной, но победил Шахтёр, который был более мотивирован за поражение в Кубке Украине, более отдохнувший (на 1 день после европейских игр), более удачлив, так как киевляне не реализовали ряд голевых моментов. Ну и моральное настроение Шахтёра после спасённого матча в Загреба было выше, нежели у киевлян.
    Добрые слова можно сказать и в адрес Кривцова - автора гола. Хотелось похвалить и судью матча, который прекрасно отсудил игру и разобрался в некоторых спорных ситуациях!
    Что касается фанов Динамо, то так себя вести нельзя! Это не делает чести столичному клубу, да и любому другому клубу! Тайсон получил карточку заслуженно, так как тоже надо сдерживать свои эмоции, а не реагировать на высказывания отдельных неадекватных болельщиков, хотя его действия объяснить и понять можно!
    Сама игра носила какой-то скучноватый характер и создавалось впечатление, что игроки обеих команд создавали вид игры, выполняли черновую работу, запланированную футбольным календарём чемпионата!
    гра була такою тому що ШД влаштовувала і нічия, відрив зберігали. вдалося виграти - ще краще.
    Єдине що могло бути стимулом це таки програш в КУ. але чемпіонське звання це скрасить
    D.Lanskoy
    online
    D.Lanskoy, 11.11.2019 12:07
    +4
    AdvocatusDei, 11.11.2019 11:53
    все это херня околофутбольная... главное - 13 в таблице
    не говори... В АПЛ у Ливера с МанСити разница 9 очков, с Арсеналом - 17, МЮ - 18, Тотнемом - 20. Днище какое...
    zakharka
    online
      zakharka, 11.11.2019 10:06
    +4
    Шахтер - слабенько , но свое взяли .
    О покойнике - ничего !!!
    D.Lanskoy
    online
    D.Lanskoy, 11.11.2019 14:12
    +3
    digsum, 11.11.2019 13:00
    6. Шахтер пропустил 6 мячей за 14 матчей (0,43) в чемпионате Украины. Шахтер пропустил 9 мячей за 4 матча (2,3) в Лиге Чемпионов. Это главный итог, который надо знать об УПЛ.
    Боже, какая чушь. Ливерпуль пропустил за 12 матчей в чемпионате 10 мячей (коэф. 0.83), а в Лиге Чемпионов в 4 матчах 7 мячей (коэф. 1.75), то есть, в 2 раза больше. Вот и все, что нужно знать об АПЛ. Ахренеть.
    jekаfunny
      jekаfunny, 11.11.2019 12:25
    +3
    Кстати уважаемые господа , болельщики толерантного Шахтера .
    Как оказалось , Слава Богу у Мораэса перелома нету. И даже ваши эксперты типа Сопко признали что момент был абсолютно игровым.
    как насчет того чтобы извиниться перед Денисом Поповым , которого вы тут последними словами крыли и которому желали всякого ?
    ну просто раз уже мы тут такие темы высокие о человеколюбии подымаем и толерантности
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 11.11.2019 12:24
    +3
    AdvocatusDei, 11.11.2019 12:23
    долбоеб, для этого есть КДК, он и примет решение... твой пиздежь здесь меньше всего влияет на итоговое решение
    Акакий чёт ты плох стал совсем у вас там прям эпидемия среди фабрики троллей вчера вадося весь день зашкваривался на пару с сержем_кр теперь ты подхватил эстафету
    Kevko
      Kevko, 11.11.2019 11:38
    +3
    Вывод 6. Матч был невысокого качества и не зрелищный. В нем пытались играть две команды: одна из них не смогла ни разу ударить в створ ворот, второй удалось один раз попасть в ворота и забить гол.
    Вывод 7. С такой игрой, с таким качеством состава и тренеров "грандам УПЛ" особо ничего не светит на европейской арене.
    jwls1914
      jwls1914, 11.11.2019 11:33
    +3
    jekаfunny, 11.11.2019 11:30
    я наушники надел и слышу только как пару человек кричат или фу или у
    и этот ЛоЛ на верхних ярусах под оглушительный свист
    если это будет всяк доказательная база расизма на стадионе с десятками если не сотянами камер.... то можно посмеяться и расходиться
    Если на самом деле на стадио толком ничего не случилось, то с какого перепугу Шапаренко и Циганков вдруг решили поддержать Тайсона, "устроившего провокацию" (как тут один персонаж доказывал)? Не логично получается
    mole2019
      mole2019, 11.11.2019 10:19
    +3
    С таким тренером у Динамо изначально нет шансов выиграть чемпионат и достойно сыграть в еврокубках.
    wicker
    online
      wicker, 11.11.2019 09:20
    +3
    Основна причина ротація. усе решта bla bla bla - у Динамо на лавці немає Тете, Антоніо та Додо, ось і все....
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 11.11.2019 16:52
    +2
    Ukraine, 11.11.2019 13:49
    Потрібно зняти з ДК 9 очок в ЧУ як покарання за расизм.
    Прохання клуб Шахтар направити заяву щодо расизму в штаб-квартиру ФФУ та УЕФА.
    Раніше інші клуби ЧУ карали та знімали очки, тут потрібно показати солідарність та зняти очки з ДК.
    Клуб шахтар поніс втрату і на наступний матч, Тайсон пропустить, це все як наслідок Расизму. Клуб шахтар зобов'язаний відстоювати свої інтереси, інтереси гравців свого клубу!
    Також, Попову потрібно дати 3 матчі дискваліфікації за грубу гру прости Мораеса.
    Попа потрібно було вилучати з поля, дававши 2 жовту. За навмисне нанесення травми гравцю який пропустить і збірну України і наступний матч ЧУ.
    Тільки справедливість!
    Коли ми вже припинем сратися і започаткуємо злогоду... Над нам весь світ угарає, які ми дебіли..
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 11.11.2019 16:18
    +2
    bartezinho, 11.11.2019 14:36
    еще в 90-х помню на стадионе Метеор в Днепропетровске, уверен, не только на нем... болельщики кричали что угодно и на игроков и на судей и было норм, никто не плакал, а сейчас от того, что на миллионеров бразильских фукают поднялся такой скандал, что это за новомодные тренды??? В этом мире больше нет проблем? Ау... Очнитесь... Лучше налоги заплатите...
    розумієте, основна проблема не в тому що гравці "ранимі", а в тому що це матиме наслідки для всього українського футболу. Тому краще такого не допускати.
    в підворотонях також зовсім інший лексикон ніж в високих кабінетх, тому те що на любительському рівні не завжди підходить для професійного
    jekаfunny
      jekаfunny, 11.11.2019 13:17
    +2
    jekаfunny, 11.11.2019 12:25
    Кстати уважаемые господа , болельщики толерантного Шахтера .
    Как оказалось , Слава Богу у Мораэса перелома нету. И даже ваши эксперты типа Сопко признали что момент был абсолютно игровым.
    как насчет того чтобы извиниться перед Денисом Поповым , которого вы тут последними словами крыли и которому желали всякого ?
    ну просто раз уже мы тут такие темы высокие о человеколюбии подымаем и толерантности
    м-да извинились аж бегом , зато как других учить жизни с 10 аккаунтов так с шашкой наголо !
    jekаfunny
      jekаfunny, 11.11.2019 12:49
    +2
    ВВВ, 11.11.2019 12:44
    Аби однозначно оцінити ту ситуацію треба собі уявити теж саме тільки в карному майданчику! І питання має бути одне-ставити пенальті чи ні.От коли буде відповідь на це питання,то итання з карточкою теж можна вирішити.На мій погляд Попов,безсумнівно талановитий молодий захисник,надія Динами і можливо збірної, у грі деколи еребирає з жорсткістю.Вона у нього наевне підсвідомо переростає в жорстокість. А це треба суддям карати,бо є загроза отримати другого Хачеріді-з одного боку талант,а з іншого непередбачуваність.
    чушь несешь ,остановись
    jekаfunny
      jekаfunny, 11.11.2019 11:38
    +2
    Рома Кол, 11.11.2019 11:34
    Ты глухой не слышишь у у у и давай уе..бвай
    я не глухой , слышу как пару человек возле автора кричат или фу или у, и то слышу это в наушниках ,
    а давай уе..бвай это проявление расизма ?
    jekаfunny
      jekаfunny, 11.11.2019 11:36
    +2