Френк Лемпард: «В АПЛ кожен матч важкий»

Наставник «Челсі» підбив підсумки перемоги над «Крістал Пелас» (2:0)

1094
0
ФК Челсі. Френк Лемпард
Головний тренер «Челсі» Френк Лемпард поділився враженнями про перемогу над «Крістал Пелас» (2:0) в поєдинку 12-го туру АПЛ.

«В АПЛ кожен матч важкий, особливо якщо нам протистоїть така організована команда, як «Пелас». Ми добре почали перший тайм і мали шанси забити, що зробило б наше становище більш комфортним, але нам це не вдалося. Ближче до перерви ми злегка втратили в темпі.

Проте, на другий тайм ми вийшли максимально націленими на ворота і зуміли додати в інтенсивності. Я не можу назвати цю перемогу абсолютно комфортною, але все ж за рахунку 2:0 ми могли бути відносно спокійні. Можливо, при більшій ефективності в завершальній стадії ми могли би домогтися більшого, але все ж ми досить впевнено переграли суперника і зберегли свої ворота у недоторканності», — зазначив Лемпард.