| Оновлено 10 листопада 2019, 11:35
5199
1

Ярмоленко тричі бив по воротах Бернлі. Всього у Вест Хема - сім ударів

Українець був досить активний, але допомогти своїй команді уникнути поразки не зумів

5199
1
Twitter. Андрій Ярмоленко
Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко напередодні взяв участь у поєдинку англійської Прем'єр-ліги, в якому його «Вест Хем» на виїзді протистояв «Бернлі».

Матч завершився поразкою команди Ярмоленка з рахунком 0:3, а українець з'явився на полі на заміну на 20-й хвилині.

За відведений йому час Ярмоленко три рази пробивав по воротах суперника, причому двічі влучив у створ. Андрій став першим гравцем «Вест Хема», який взагалі завдав удар в сторону воріт «Бернлі». Сталося це тільки на 48-й хвилині. До цього «молотобійці» спроб ударів не робили.
Відзначимо, що всього «Вест Хем» в матчі з «Бернлі» завдав 7 ударів (4 - в створ), в той час як суперник - 14 (12 - в створ).