Барком втретє виграв Суперкубок України

В матчі за почесний приз львів'яни в чотирьох партіях завдали поразки ВК «Серце Поділля»

© ФВУ
В Черкасах завершився матч за Суперкубок України з волейболу серед чоловіків. У ньому зустрічалися чемпіон країни минулого сезону львівський «Барком-Кажани» та срібний призер вінницький клуб «Серце Поділля».

Перші дві партії пройшли за переваги підопічних Угіса Крастіньша, і вони досягли успіху 25:22 і 25:18. Однак в третьому сеті вінницькі волейболісти зіграли яскраво, не залишивши суперникам жодних шансів 14:25.

А ось четверта партія тривала довше за інші і тільки в самій кінцівці з рахунком 33:31 виграли львівські волейболісти. Таким чином, вони перемогли в матчі з рахунком 3:1 і в третій раз підняли над головою Суперкубок України.