Олександр Денисов: «Презентація каналу Футбол 3 відбудеться через місяць»

Телеканал «Футбол 3» буде доступний в кабельних мережах

Олександр Денисов: «Презентація каналу Футбол 3 відбудеться через місяць»
© Instagram. Олександр Денисов
У лютому 2020 року Медіа Група Україна запустить ще один футбольний телеканал, який отримає назву «Футбол 3». Олександр Денисов, директор телеканалів «Футбол», розповів про терміни презентації каналу:
 
«В даний момент програмна політика телеканалу Футбол 3 знаходиться в детальній розробці. З контрагентами підписуються угоди про новий контент, його стане більше. Презентувати концепцію повного сімейства каналів ми плануємо дещо пізніше, приблизно, через один місяць. Природно, що при розширенні лінійки футбольного продукту, контент розподілиться на три канали. А у нашого глядача буде ще більше можливостей дивитися якісні трансляції».
 
Телеканал «Футбол 3» буде доступний в кабельних мережах, супутниковій платформі Xtra.tv і на ОТТ-платформі OLL.TV.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1 / Футбол 2

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
    Муґунот Уух, 09.11.2019 11:30
    +1
    и еще
    задача
    пакет из 2(4) каналов "геббельсбол"обходится рядовому телезрителю в икс денег.
    вопрос: сколько будет стоить для этого же рядового телезрителя этот же, простите на слове, пакет, если в нем будет 3(6) канала?
    Vlad Boych
      Vlad Boych, 09.11.2019 09:32
    +2
    Фуфел 3 - есть подписка на OLL tv так вот когда показывают шахту в ЛЧ или Динамо в ЛЕ трансляция лажает постоянно, это как с интернетом в Украине 4G толком не наладили а уже о внедрении 5G говорят
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 09.11.2019 08:45
    -1
    А шо, для слафьсяраднойшагтьор уже места не хватает?
    или помои на Динамо лить из трех ведер удобнее?
    J0e777
      J0e777, 09.11.2019 08:06
    0
    Этот шлак не смотрю. Сетанта - вот это спортивный канал. А УПЛ и еврокубки на Фаворите смотрю. Без комментатора, но это даже лучше, чем слушать бредни денисовских шестерок.
    doktor09
      doktor09, 09.11.2019 07:34
    -4
    Argon, 09.11.2019 07:14
    І що, буде платна перша і друга ліга?
    Ну что за жлобы? Ну заплати 60(!) грв за Megogo-и смотри любые каналы...
    Argon
    Argon, 09.11.2019 07:14
    0
    І що, буде платна перша і друга ліга?
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 09.11.2019 03:00
    -9
    Ждём комментарий от алкаша несенюка
    Pro100alex88
      Pro100alex88, 09.11.2019 01:59
    +9
    Тоже не плохо, но лучше бы запустили норм спортивный канал. Иногда тенниса, биатлона, баскета, гандбола норм трансляций не хватает...
    pont0017
      pont0017, 09.11.2019 01:16
    +6
    По двум смотреть нечего, что они собираются показывать на третьем?
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 08.11.2019 23:58
    +2
    Як це так,що цього підара ще ніхто не отпиздив? Недавно цю гніду бачив в інтернеті на ягуарі - я ще ніколи не бачив жлобів-ніщебродів на чужих тачках для піара..
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 08.11.2019 22:51
    -10
    SUPER!!!
    Будед больше футбола и трансляций, будем ждать примьеры.
    Pro100alex88
      Pro100alex88, 09.11.2019 01:59
    +9
    Тоже не плохо, но лучше бы запустили норм спортивный канал. Иногда тенниса, биатлона, баскета, гандбола норм трансляций не хватает...
    pont0017
      pont0017, 09.11.2019 01:16
    +6
    По двум смотреть нечего, что они собираются показывать на третьем?
    Vlad Boych
      Vlad Boych, 09.11.2019 09:32
    +2
    Фуфел 3 - есть подписка на OLL tv так вот когда показывают шахту в ЛЧ или Динамо в ЛЕ трансляция лажает постоянно, это как с интернетом в Украине 4G толком не наладили а уже о внедрении 5G говорят
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 08.11.2019 23:58
    +2
    Як це так,що цього підара ще ніхто не отпиздив? Недавно цю гніду бачив в інтернеті на ягуарі - я ще ніколи не бачив жлобів-ніщебродів на чужих тачках для піара..
    Муґунот Уух
    online
    Муґунот Уух, 09.11.2019 11:30
    +1
    и еще
    задача
    пакет из 2(4) каналов "геббельсбол"обходится рядовому телезрителю в икс денег.
    вопрос: сколько будет стоить для этого же рядового телезрителя этот же, простите на слове, пакет, если в нем будет 3(6) канала?
    J0e777
      J0e777, 09.11.2019 08:06
    0
    Этот шлак не смотрю. Сетанта - вот это спортивный канал. А УПЛ и еврокубки на Фаворите смотрю. Без комментатора, но это даже лучше, чем слушать бредни денисовских шестерок.
    Argon
    Argon, 09.11.2019 07:14
    0
    І що, буде платна перша і друга ліга?