Зінедін ЗІДАН: «У Бензема має бути місце в збірній Франції»

Наставник «Реала» високо оцінює французького форварда

Зінедін ЗІДАН: «У Бензема має бути місце в збірній Франції»
© ФК Реал Мадрид. Зінедін Зідан
Головний тренер «Реала» Зінедін Зідан вважає, що 31-річний форвард «вершкових» Карім Бензема повинен виступати за збірну Франції.
 
«Він завжди хотів грати у збірній Франції. Я не знаю, що відбувається там всередині, але, якщо ви задасте мені це питання, то я відповім, що, з точки зору футболу, він — найкращий. У нього має бути місце в збірній Франції. Але все інше не під нашим контролем , — сказав Зідан.
 
В активі Бензема 81 матч у складі збірної Франції, де він забив 27 м'ячів.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — France Football

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Manticora
      Manticora, 09.11.2019 01:12
    0
    sergeua, 08.11.2019 23:58
    Бензема не играет в сборной, потому что он говно. А говно не может быть в команде нации, независимо от того, какой он футболист.
    Это ты говно!! да еще и собачье!
    sergeua
      sergeua, 08.11.2019 23:58
    -3
    Бензема не играет в сборной, потому что он говно. А говно не может быть в команде нации, независимо от того, какой он футболист.
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 08.11.2019 22:42
    -1
    так то Зидан тоже не чистокровный француз как и Бензема )
    и не думаю, что Карим лучше того же Гризмана или Мбапе, где-то на уровне Лакаязета как по мне.
    Axmetov1
    Axmetov1, 08.11.2019 22:05
    -2
    Maradona, 08.11.2019 21:57
    Не чистокоровний, а так то в принципі збірна Франції майже взагалі чистокровна)
    Ну да согласен,но Дишам-то француз,вот он и воспитует их
    Maradona
      Maradona, 08.11.2019 21:57
    +7
    Axmetov1, 08.11.2019 21:52
    Там у них такая же политика,по типу,как у нас с Ракитским.Бензема сбивал деньги с Вольбуэны,а сам он не чистокровный француз,вот его Дешам и прогнал,хоть он и один из лучших.Французы,одни из самых расистов в Европе,это все знают.
    Не чистокоровний, а так то в принципі збірна Франції майже взагалі чистокровна)
    Axmetov1
    Axmetov1, 08.11.2019 21:52
    -4
    Там у них такая же политика,по типу,как у нас с Ракитским.Бензема сбивал деньги с Вольбуэны,а сам он не чистокровный француз,вот его Дешам и прогнал,хоть он и один из лучших.Французы,одни из самых расистов в Европе,это все знают.
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 08.11.2019 21:26
    +3
    Там Мбаппе есть, Бензин им не нужет.
    Maradona
      Maradona, 08.11.2019 21:57
    +7
    Axmetov1, 08.11.2019 21:52
    Там у них такая же политика,по типу,как у нас с Ракитским.Бензема сбивал деньги с Вольбуэны,а сам он не чистокровный француз,вот его Дешам и прогнал,хоть он и один из лучших.Французы,одни из самых расистов в Европе,это все знают.
    Не чистокоровний, а так то в принципі збірна Франції майже взагалі чистокровна)
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 08.11.2019 21:26
    +3
    Там Мбаппе есть, Бензин им не нужет.
    Manticora
      Manticora, 09.11.2019 01:12
    0
    sergeua, 08.11.2019 23:58
    Бензема не играет в сборной, потому что он говно. А говно не может быть в команде нации, независимо от того, какой он футболист.
    Это ты говно!! да еще и собачье!