Паулу ФОНСЕКА: «Ми заслуговували більшого в обох матчах із Боруссією»

Головний тренер «Роми» говорить про несправедливі результати

© Twitter. Паулу Фонсека
Наставник «Роми» Паулу Фонсека розчарований поразкою «Боруссії» Менхенгладбах (1:2) в матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи.

У третьому турі обидві команди зіграли внічию (1:1).

«Ми зазнавали труднощів у першому таймі, і жодна з команд не мала великої кількості моментів. Гра розкрилася після перерви, у нас було 4-5 реальних гольових нагод.

Це правда, що «Боруссія» не контролювала гру. Ми більше володіли м'ячем, і результати обох наших зустрічей були несправедливими. Ми заслуговували набагато більшого, але такий футбол, він не завжди буває справедливий.

Тепер ми повинні зосередитися на тому, щоб виграти дві гри, що залишилися і вийти в плей-оф. В іншому ключі ми думати не можемо», - сказав Фонсека.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!