Ференцварош і ЦСКА зіграли в нульову нічию

Команда Сергія Реброва продовжує боротьбу за вихід із групи

1891
2
ФК Ференцварош
Після перемоги «Ференцвароша» у Москві над ЦСКА в попередньому турі у підопічних Сергія Реброва з'явилися непогані шанси вийти в плей-офф. Для цього їм треба було знову обіграти росіян, але вже у себе вдома в Будапешті.

Гра вийшла рівна і моментів тут вистачало в обох команд для того, щоб забити хоча б один гол.

Так, в першому таймі у гостей двічі міг відзначитися нападник ЦСКА Федір Чалов, але в обох випадках блискуче зіграв голкіпер господарів поля Денеш Дібус. А ось після перерви угорський клуб, в якому виступали три українські футболісти Данило Ігнатенко, Ігор Харатін і Олександр Зубков, цілком могли розраховувати на успіх.

Особливо запам'ятався момент на 62-й хвилині, коли метрів з п'яти впритул бив Міха Блажич, але досвідчений воротар ЦСКА Ігор Акінфєєв м'яч відбив. Він же парирував небезпечний удар зі штрафного від Олександра Зубкова на 73-й хвилині. А на 79-й хвилині Елдар Чівіч потрапив м'ячем у хрестовину.

У гостей теж були шанси, щоб забити, проте вони їх не використали.

В підсумку нічия 0:0
.
Тепер у підопічних Сергія Реброва стало п'ять очок, і вони відстають від болгарського «Лудогорця» всього на одне очко. В наступному турі «Ференцварош» вдома прийматиме іспанський «Еспаньол», а в заключному турі зіграє в гостях з «Лудогорцем».

Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ

Ліга Європи УЄФА. Група Н. 4-й тур

Ференцварош - ЦСКА - 0:0

Набабкін (90 +2)

Ігнатенко (18), Шкварка (20), Харатін (25), Ботко (75) - Бійол (18), Влашич (28), Набабкін (85, 90 + 2), Дівєєв (90 +1)

«Ференцварош»: Денеш Дібус, Елдар Чівіч, Ендре Ботко, Міха Блажіч, Герге Ловренчіч, Данило Ігнатенко, Ігор Харатін, Токмак Нгуен (Абрахам Фрімпонг, 90), Міхал Шкварка (Роланд Варга, 84), Олександр Зубков, Франк Болі (Ісаел, 82)

ЦСКА: Ігор Акінфєєв, Маріо Фернандес, Вадим Карпов, Ігор Дівєєв, Хердюр Магнуссон (Набабкін, 81), Іван Обляков, Ільзат Ахметов (Кристиян Бістровіч, 58), Яка Бійол (Костянтин Кучаев, 63), Арнор Сігурдссон, Нікола Влашич, Федір Чалов

Арбітр: Александр Ставрев (Північна Македонія)

Будапешт. Стадіон «Ференцварош»

(1)

Мічел оцінив програний матч Жирони, в якому Довбик так і не зумів забити
Футбол | 15 травня 2024, 08:01 0

14 травня «червоно-білі» поступилися «Вільярреалу» з рахунком 0:1 у поєдинку 36-го туру Ла Ліги

Через 41 рік. Визначено останню команду АПЛ, яка вийшла до Ліги чемпіонів
Футбол | 15 травня 2024, 07:01 12

Астон Вілла не опуститься нижче 4-го місця після поразки Тоттенхема у матчі з Ман Сіті