Україна програла Литві в першій грі Turkish Airlines Baltic Challenge Cuр

Литовці здобули перемогу лише в овертаймі

4682
1
Національна команда України розпочала з поразки турнір Turkish Airlines Baltic Challenge Cup, який проходить в Таллінні. Збірна Литви переграла наших хлопців в овертаймі.

Матч почався для вихованців Сергія Вітера (який, нагадаємо, проводив перший матч біля керма національної команди) з пропущеного голу. Вже на першій хвилині вони пропустили шайбу після точного кидка Едгара Проценка. Однак незабаром збірна України перехопила ініціативу і потім зрівняла рахунок. Під кидок Сільницького невдало підставив ключку суперник і переправив шайбу у сітку власних воріт - 1:1. Тут же міг виводити вперед свою команду Куцевич, але влучив у штангу.

Другий період пройшов в рівній боротьбі. Хоча слід зазначити, що був відрізок, коли майже хвилину наша команда грала в форматі «3 на 5». Хлопці впоралися і вистояли.

Третій період пройшов без закинутих шайб, і гра перейшла в овертайм. Наші почали агресивно, але за хвилину до сирени упустили вихід Кракаускаса сам на сам - той впевнено переграв Петрова.

2:1 - збірна Литви святкує першу перемогу на турнірі. А перший млинець Вітера вийшов гливким. 8 листопада наша команда зустрінеться з господарями, збірною Естонії.

Turkish Airlines Baltic Challlenge Cup. Група А. 1-й тур.

Литва — Україна — 2:1 (ОТ)

Шайби: 1:0 - Проценко (00:23), 1:1 - Сильницький (12:36), 2:1 - Кракаускас (04:00, ОТ).

Литва: Павлюковас, Карла, Kaлейніковас, Борошкос, Кракаускас, Проценко, Алішаускас, Верена, Балтруконіс, Бендзіус, Чіпрас, Черних, Жукаускас, Місіукас, Четвертакас, Гусєв, Румшевічіус, Ягелавічус, Левітт.

Україна: Петров, Д'яченко, Жовнір, Алексюк, Боевих, Григор'єв, Петрухно, Романенко, Сильницький, Таран, Бабинець, Буценко, Ворона, Гриценко, Коренчук, Куцевич, Луговий, Лялька, Мазур, Ромащенко, Савченко, Янішевський.

Арена: «Тондіраба» (Таллінн, Естонія).