Японський Монстр виграв Світову боксерську суперсерію

Наоя Іноуе переміг Ноніто Донейра в японському місті Сайтама

Японський Монстр виграв Світову боксерську суперсерію
© Twitter. Наоя Іноуе
У четвер, 7 листопада, на «Super Arena» в японському місті Сайтама відбувся фінальний поєдинок турніру Всесвітньої боксерської суперсерії в найлегшій вазі.
 
У головному бою зійшлися японець Наоя Іноуе (19–0, 16 KO), володар пояса IBF, і філіппінський ветеран Ноніто Донейр (40–6, 26 KO), суперчемпіон WBA. На кону стояли трофей Мухаммеда Алі і два титули чемпіона світу, за версіями WBA (Super) і IBF.
 
Японець на прізвисько Монстр, який перебував у статусі явного фаворита, не зміг завершити бій достроково. Через раннє розсічення Іноуе довелося діяти обережно. Проте, його перевага було помітною, атаки потужними, і Донейр побував в нокдауні в 11-му раунді. Філіппінець не здався і зумів витримати до кінця бою. Всі судді віддали перевагу Іноуе (116–111, 117–109, 114–113).
 
Це був 4-й фінал в історії WBSS. А першим переможцем в липні 2019 року став українець Олександр Усик, який переміг в Москві росіянина Мурата Гассієва одноголосним рішенням суддів.
 
У со-головному бою молодший брат Наоя Такума Іноуе (13–1, 3 KO) бився з Нордіном Убаалі (17–0, 12 KO) з Франції за звання чемпіона світу за версією WBC в тій же найлегшій вазі. Француз втримав свій титул одноголосним рішенням суддів (115–112, 120–107, 117–110).
 
Див. також: Ноніто Донейр – Наоя Іноуе: відео боювідео нокдауну
 
 
Бокс. Сайтама (Японія), 07.11.2019
 
Фінал WBSS в найлегшій вазі
 
Бій за звання чемпіона світу за версиями WBA (Super) та IBF
 
Наоя Іноуе (Японія, 18–0, 16 KO) – Ноніто Донейр (Филіппіни, 40–5, 26 KO) – UD 12 (116–111, 117–109, 114–113)
 
Бій за звання чемпіона світу за версією WBC в найлегшій вазі
 
Нордін Убаалі (Франція, 16–0, 12 KO) – Такума Іноуе (Японія, 13–0, 3 KO) – UD 12 (115–112, 120–107, 117–110)
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dima_zp
      dima_zp, 08.11.2019 14:52
    0
    Бой просто шикарный получился. Молодцы оба. Выиграл по праву японец, хотя Донейр вскрыл много проблемных мест в обороне.
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 08.11.2019 14:14
    0
    vizuals, 07.11.2019 15:38
    Який там монстр, старий Донейр місцями просто забивав його
    Это было его первое рассечение и он ориенетировался как ему действовать на месте, постоянно сохраняя страх в голове, что один удар по тому же месту может превратить поединок в технический проигрыш для японца. Так что Иноуэ большой молодец.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 08.11.2019 11:05
    0
    Tanok1975, 08.11.2019 00:12
    Хотелось бы с Далакяном посмотреть.
    У Далакяна другой японский вундеркинд в весе есть, пусть с тем бьются.
    Tanok1975
      Tanok1975, 08.11.2019 00:12
    0
    Хотелось бы с Далакяном посмотреть.
    vizuals
      vizuals, 07.11.2019 17:58
    0
    john2222, 07.11.2019 16:01
    После рассечения у Иноуе такое проскакивало, а до этого.. в одну калитку(Донейр в скорости проигрывал).... Но бой интересный вышел!
    пересмотрел начало - в принципе да, японец чуточку выигрывал, особенно в 1-м но не сказать, что без шансов для Донейра. Я бы на рассекуху японца ссылаться не стал бы - не страшная она была.Концовку японец забрал понятное дело по какой причине - Донейр просел конкретно. Да и левая коса смерти - уже не такая острая. В молодые годы Донейра я бы на японца точно не поставил бы.
    vizuals
      vizuals, 07.11.2019 17:41
    0
    john2222, 07.11.2019 16:01
    После рассечения у Иноуе такое проскакивало, а до этого.. в одну калитку(Донейр в скорости проигрывал).... Но бой интересный вышел!
    Не видел я там никакой калитки. Донейр и в начальных раундах шикарил
    Podorozh .
      Podorozh ., 07.11.2019 16:44
    0
    А где WBO? И только 2 пояса, разве это суперсерия?
    john2222
      john2222, 07.11.2019 16:01
    0
    vizuals, 07.11.2019 15:38
    Який там монстр, старий Донейр місцями просто забивав його
    После рассечения у Иноуе такое проскакивало, а до этого.. в одну калитку(Донейр в скорости проигрывал).... Но бой интересный вышел!
    vizuals
      vizuals, 07.11.2019 15:38
    +1
    Який там монстр, старий Донейр місцями просто забивав його
    vizuals
      vizuals, 07.11.2019 15:38
    +1
    Який там монстр, старий Донейр місцями просто забивав його
    dima_zp
      dima_zp, 08.11.2019 14:52
    0
    Бой просто шикарный получился. Молодцы оба. Выиграл по праву японец, хотя Донейр вскрыл много проблемных мест в обороне.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 08.11.2019 14:14
    0
    vizuals, 07.11.2019 15:38
    Який там монстр, старий Донейр місцями просто забивав його
    Это было его первое рассечение и он ориенетировался как ему действовать на месте, постоянно сохраняя страх в голове, что один удар по тому же месту может превратить поединок в технический проигрыш для японца. Так что Иноуэ большой молодец.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 08.11.2019 11:05
    0
    Tanok1975, 08.11.2019 00:12
    Хотелось бы с Далакяном посмотреть.
    У Далакяна другой японский вундеркинд в весе есть, пусть с тем бьются.
    Tanok1975
      Tanok1975, 08.11.2019 00:12
    0
    Хотелось бы с Далакяном посмотреть.
    vizuals
      vizuals, 07.11.2019 17:58
    0
    john2222, 07.11.2019 16:01
    После рассечения у Иноуе такое проскакивало, а до этого.. в одну калитку(Донейр в скорости проигрывал).... Но бой интересный вышел!
    пересмотрел начало - в принципе да, японец чуточку выигрывал, особенно в 1-м но не сказать, что без шансов для Донейра. Я бы на рассекуху японца ссылаться не стал бы - не страшная она была.Концовку японец забрал понятное дело по какой причине - Донейр просел конкретно. Да и левая коса смерти - уже не такая острая. В молодые годы Донейра я бы на японца точно не поставил бы.
    vizuals
      vizuals, 07.11.2019 17:41
    0
    john2222, 07.11.2019 16:01
    После рассечения у Иноуе такое проскакивало, а до этого.. в одну калитку(Донейр в скорости проигрывал).... Но бой интересный вышел!
    Не видел я там никакой калитки. Донейр и в начальных раундах шикарил
    Podorozh .
      Podorozh ., 07.11.2019 16:44
    0
    А где WBO? И только 2 пояса, разве это суперсерия?
    john2222
      john2222, 07.11.2019 16:01
    0
    vizuals, 07.11.2019 15:38
    Який там монстр, старий Донейр місцями просто забивав його
    После рассечения у Иноуе такое проскакивало, а до этого.. в одну калитку(Донейр в скорости проигрывал).... Но бой интересный вышел!