| Оновлено 07 листопада 2019, 19:19
2728
3

3-й матч поспіль в ЛЧ вирішальні голи Шахтаря забивають джокери

Тете став автором 12-го гола джокерів гірників в групових турнірах Ліги чемпіонів

2728
3
ФК Шахтар

Ну і чуття ж у наставника «Шахтаря» Луїша Каштру! Третій раз поспіль долю єврокубкових матчів гірників вирішують гравці, яких він випускає на заміну. У поєдинку з «Аталантою» переможний м'яч забив Манор Соломон, в домашній зустрічі із загребським «Динамо» вберіг оранжево-чорних від поразки Додо, а в матчі-відповіді з хорватами (3:3) нічийну крапку поставив Тете.

Тим часом 19-річний Тете став автором 12-го голу, як джокерів «Шахтаря» в групових раундах Ліги чемпіонів, так і бразильської «лавки» гірників у єврокубках. А також записав на себе 10-й м'яч донеччан в баталіях з динамівцями.