БРИКАЙЛО: «Мені поставили діагноз рак. Федерації біатлону було все одно»

22-річна українська біатлоністка розповіла, як перенесла страшну хворобу

БРИКАЙЛО: «Мені поставили діагноз рак. Федерації біатлону було все одно»
© Instagram. Мар'яна Брикайло
Багаторазова чемпіонка України, учасниця юніорських чемпіонатів світу з біатлону Мар'яна Брикайло розповіла, що Федерація біатлону України не допомогла їй після того, як спортсменці поставили смертельний діагноз.
 
«Після естафети на чемпіонаті світу, я серйозно замислилася над своїм здоров'ям. Приїхала в Україну, почала бігати по лікарнях, здавати багато аналізів. Але діагноз тут так і не змогли поставити. Відчувала себе добре, але розуміла: щось не так. Займалася виключно йогою, тому що лікарі заборонили взагалі навантаження, поки йде обстеження.
 
Моя лікар-гінеколог запропонувала мені поїхати до Чехії, просто на обстеження. Мені зробили документи і я поїхала туди з метою дізнатися, що зі мною. І вже тут, в Чехії, мені остаточно поставили діагноз: рак шийки матки другої стадії. Я вирішила лікуватися за кордоном і в вересні знову вирушила туди.
 
Довго ніхто не знав, чому я в Чехії і що я там роблю, жодна близька людина не знала. Я всім сказала, що їду на роботу і все. Так і було: я підробляла. Мені допомогли влаштуватися на роботу і паралельно підліковуватися. Масаж в Чехії теж був як підробіток. Це не було основною зайнятістю як в Україні, радше як хобі для мене у вільний час.
 
Федерація біатлону відвернулася! Навіть ніхто не поцікавився по сьогоднішній день як я! Федерації було все одно.
 
На даний момент, 3 грудня мене чекає заключний етап, пов'язаний зі здоров'ям в Словаччині. Очікується тиждень перебування в лікарні. Сподіваюся, все пройде добре і вже можна буде планувати дітей», - сказала Брикайло.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Василий Будник
      Василий Будник, 08.11.2019 19:08
    0
    ...не знал...
    Den96
      Den96, 08.11.2019 04:11
    +1
    svetikrm, 07.11.2019 14:58
    Плюс федерація за підсумками минулого сезону отримала близько 100 тисяч євро від IBU. Яка різниця, звідки забрати гроші? Життя дівчини важливіше.
    За нецелевое использование средств светит до трёх лет. IBU выделяет деньги не на лечение, а на развитие и поддержку молодых биатлонистов.
    Я ж не кажу, що саме ті кошти потрібно використати. Я про те, що федерація сильно не обідніє
    Василий Будник
      Василий Будник, 07.11.2019 21:00
    0
    Уже есть комментарий Брынзака. Отмазался..)
    firstromario
    online
      firstromario, 07.11.2019 17:39
    0
    Den96, 06.11.2019 21:27
    Бринзак постійно розповідає, як багато своїх грошей він витрачає на біатлон, а також його друзі-спонсори. Плюс федерація за підсумками минулого сезону отримала близько 100 тисяч євро від IBU. Яка різниця, звідки забрати гроші? Життя дівчини важливіше.
    Припустимо, покрити лікування повністю в них немає можливості, але хоч скільки можуть могли б запропонувати.
    твоя відповідь бюрократії це ще більше борократії?
    svetikrm
      svetikrm, 07.11.2019 14:58
    +1
    Den96, 06.11.2019 21:27
    Бринзак постійно розповідає, як багато своїх грошей він витрачає на біатлон, а також його друзі-спонсори. Плюс федерація за підсумками минулого сезону отримала близько 100 тисяч євро від IBU. Яка різниця, звідки забрати гроші? Життя дівчини важливіше.
    Припустимо, покрити лікування повністю в них немає можливості, але хоч скільки можуть могли б запропонувати.
    Плюс федерація за підсумками минулого сезону отримала близько 100 тисяч євро від IBU. Яка різниця, звідки забрати гроші? Життя дівчини важливіше.
    За нецелевое использование средств светит до трёх лет. IBU выделяет деньги не на лечение, а на развитие и поддержку молодых биатлонистов.
    svv72
      svv72, 07.11.2019 09:13
    +2
    Зато Пидгрушна ездит три года по Европе за счет бюджета, якобы на гонки но в них участия не принимает , задыхается она.
    Den96
      Den96, 06.11.2019 21:27
    +2
    firstromario, 06.11.2019 21:19
    так а це розумію, але я не розумію як цей процесс має працювати. ну припустим лікування коштує 20 тисяч доларів, звідки ці гроші забрати? з закуповування лижів? чи є окремий бюджет на лікування? ну не зрозуміло як це все повязано і чому федерація біатлону має платити за лікування а не міністерство охорони здоровя наприклад.
    Бринзак постійно розповідає, як багато своїх грошей він витрачає на біатлон, а також його друзі-спонсори. Плюс федерація за підсумками минулого сезону отримала близько 100 тисяч євро від IBU. Яка різниця, звідки забрати гроші? Життя дівчини важливіше.
    Припустимо, покрити лікування повністю в них немає можливості, але хоч скільки можуть могли б запропонувати.
    firstromario
    online
      firstromario, 06.11.2019 21:19
    +4
    Den96, 06.11.2019 19:23
    Зобов'язань ніяких немає, але є людські якості. Хіба життя людини важливіше за декілька пар лиж? Брикайло не просто в спортшколу ходила, а представляла Україну на юніорських чемпіонатах світу. Крім того, невідомо, що там з фармакологією...
    Для федерації біатлону то невелика сума, а дівчині, у якої немає батьків, дістати 4000 євро надзвичацно складно. Але Мар'яна молодчина, не опустила руки і паралельно з лікуванням працювала. Респект
    так а це розумію, але я не розумію як цей процесс має працювати. ну припустим лікування коштує 20 тисяч доларів, звідки ці гроші забрати? з закуповування лижів? чи є окремий бюджет на лікування? ну не зрозуміло як це все повязано і чому федерація біатлону має платити за лікування а не міністерство охорони здоровя наприклад.
    common_sense
      common_sense, 06.11.2019 20:06
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    и от меня тоже! хотя я тоже плачу налоги в этой стране. но не федерация биатлона, не мой работодатель не оплачивает мне медицинские счета
    savant
      savant, 06.11.2019 19:25
    +6
    firstromario, 06.11.2019 19:16
    ні, ну я не лікар, але яке відношення має рак до біатлону? що в контракті було прописано? звісно не гарно з сторони федерації, але я не бачу які перед федерацією біатлону можуть бути зобовязання. вони ж не міністерство охорони здоровя...
    А кто говорит о каких то обязательствах?? она что от федерации денег требует?? по человечески по фигу всем в федерации, не чужая ж вроде, и в этом проблема, а не в том что кто то кому то должен...
    Den96
      Den96, 06.11.2019 19:23
    +10
    Зобов'язань ніяких немає, але є людські якості. Хіба життя людини важливіше за декілька пар лиж? Брикайло не просто в спортшколу ходила, а представляла Україну на юніорських чемпіонатах світу. Крім того, невідомо, що там з фармакологією...
    Для федерації біатлону то невелика сума, а дівчині, у якої немає батьків, дістати 4000 євро надзвичацно складно. Але Мар'яна молодчина, не опустила руки і паралельно з лікуванням працювала. Респект
    firstromario
    online
      firstromario, 06.11.2019 19:16
    -6
    ні, ну я не лікар, але яке відношення має рак до біатлону? що в контракті було прописано? звісно не гарно з сторони федерації, але я не бачу які перед федерацією біатлону можуть бути зобовязання. вони ж не міністерство охорони здоровя...
    Den96
      Den96, 06.11.2019 19:13
    +2
    Брынзак... Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
    Den96
      Den96, 06.11.2019 19:23
    +10
    Зобов'язань ніяких немає, але є людські якості. Хіба життя людини важливіше за декілька пар лиж? Брикайло не просто в спортшколу ходила, а представляла Україну на юніорських чемпіонатах світу. Крім того, невідомо, що там з фармакологією...
    Для федерації біатлону то невелика сума, а дівчині, у якої немає батьків, дістати 4000 євро надзвичацно складно. Але Мар'яна молодчина, не опустила руки і паралельно з лікуванням працювала. Респект
    common_sense
      common_sense, 06.11.2019 20:06
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    и от меня тоже! хотя я тоже плачу налоги в этой стране. но не федерация биатлона, не мой работодатель не оплачивает мне медицинские счета
    savant
      savant, 06.11.2019 19:25
    +6
    firstromario, 06.11.2019 19:16
    ні, ну я не лікар, але яке відношення має рак до біатлону? що в контракті було прописано? звісно не гарно з сторони федерації, але я не бачу які перед федерацією біатлону можуть бути зобовязання. вони ж не міністерство охорони здоровя...
    А кто говорит о каких то обязательствах?? она что от федерации денег требует?? по человечески по фигу всем в федерации, не чужая ж вроде, и в этом проблема, а не в том что кто то кому то должен...
    firstromario
    online
      firstromario, 06.11.2019 21:19
    +4
    Den96, 06.11.2019 19:23
    Зобов'язань ніяких немає, але є людські якості. Хіба життя людини важливіше за декілька пар лиж? Брикайло не просто в спортшколу ходила, а представляла Україну на юніорських чемпіонатах світу. Крім того, невідомо, що там з фармакологією...
    Для федерації біатлону то невелика сума, а дівчині, у якої немає батьків, дістати 4000 євро надзвичацно складно. Але Мар'яна молодчина, не опустила руки і паралельно з лікуванням працювала. Респект
    так а це розумію, але я не розумію як цей процесс має працювати. ну припустим лікування коштує 20 тисяч доларів, звідки ці гроші забрати? з закуповування лижів? чи є окремий бюджет на лікування? ну не зрозуміло як це все повязано і чому федерація біатлону має платити за лікування а не міністерство охорони здоровя наприклад.
    svv72
      svv72, 07.11.2019 09:13
    +2
    Зато Пидгрушна ездит три года по Европе за счет бюджета, якобы на гонки но в них участия не принимает , задыхается она.
    Den96
      Den96, 06.11.2019 21:27
    +2
    firstromario, 06.11.2019 21:19
    так а це розумію, але я не розумію як цей процесс має працювати. ну припустим лікування коштує 20 тисяч доларів, звідки ці гроші забрати? з закуповування лижів? чи є окремий бюджет на лікування? ну не зрозуміло як це все повязано і чому федерація біатлону має платити за лікування а не міністерство охорони здоровя наприклад.
    Бринзак постійно розповідає, як багато своїх грошей він витрачає на біатлон, а також його друзі-спонсори. Плюс федерація за підсумками минулого сезону отримала близько 100 тисяч євро від IBU. Яка різниця, звідки забрати гроші? Життя дівчини важливіше.
    Припустимо, покрити лікування повністю в них немає можливості, але хоч скільки можуть могли б запропонувати.
    Den96
      Den96, 06.11.2019 19:13
    +2
    Брынзак... Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
    Den96
      Den96, 08.11.2019 04:11
    +1
    svetikrm, 07.11.2019 14:58
    Плюс федерація за підсумками минулого сезону отримала близько 100 тисяч євро від IBU. Яка різниця, звідки забрати гроші? Життя дівчини важливіше.
    За нецелевое использование средств светит до трёх лет. IBU выделяет деньги не на лечение, а на развитие и поддержку молодых биатлонистов.
    Я ж не кажу, що саме ті кошти потрібно використати. Я про те, що федерація сильно не обідніє
    svetikrm
      svetikrm, 07.11.2019 14:58
    +1
    Den96, 06.11.2019 21:27
    Бринзак постійно розповідає, як багато своїх грошей він витрачає на біатлон, а також його друзі-спонсори. Плюс федерація за підсумками минулого сезону отримала близько 100 тисяч євро від IBU. Яка різниця, звідки забрати гроші? Життя дівчини важливіше.
    Припустимо, покрити лікування повністю в них немає можливості, але хоч скільки можуть могли б запропонувати.
    Плюс федерація за підсумками минулого сезону отримала близько 100 тисяч євро від IBU. Яка різниця, звідки забрати гроші? Життя дівчини важливіше.
    За нецелевое использование средств светит до трёх лет. IBU выделяет деньги не на лечение, а на развитие и поддержку молодых биатлонистов.
    Василий Будник
      Василий Будник, 08.11.2019 19:08
    0
    ...не знал...
    Василий Будник
      Василий Будник, 07.11.2019 21:00
    0
    Уже есть комментарий Брынзака. Отмазался..)
    firstromario
    online
      firstromario, 07.11.2019 17:39
    0
    Den96, 06.11.2019 21:27
    Бринзак постійно розповідає, як багато своїх грошей він витрачає на біатлон, а також його друзі-спонсори. Плюс федерація за підсумками минулого сезону отримала близько 100 тисяч євро від IBU. Яка різниця, звідки забрати гроші? Життя дівчини важливіше.
    Припустимо, покрити лікування повністю в них немає можливості, але хоч скільки можуть могли б запропонувати.
    твоя відповідь бюрократії це ще більше борократії?