Микола Балакін розсудить матч Шахтар - Динамо

Стали відомі суддівські призначення 14-го туру УПЛ

Микола Балакін розсудить матч Шахтар - Динамо
© УАФ. Микола Балакін
В українській Прем'єр-лізі визначилися з іменами арбітрів, які будуть працювати на матчах 14-го туру чемпіонату. Зустріч між «Шахтарем» і «Динамо» обслужить бригада арбітрів на чолі з Миколою Балакіним.
 
9 листопада (субота)
 
14.00 «Маріуполь» - «Карпати» - Євген Арановський (Київ)
 
14.00 «Десна» - «Дніпро-1» - Віктор Копієвський (Кропивницький)
 
17.00 «Львів» - «Ворскла» - Максим Козиряцький (Запоріжжя)
 
10 листопада (неділя)
 
14.00 «Зоря» - «Колос» - Юрій Іванов (Донецька обл.)
 
17.00 «Шахтар» - «Динамо» - Микола Балакін (Київська обл.)
 
19.30 «Олімпік» - «Олександрія» - Сергій Бойко (Київська обл.)
 
Система VAR буде працювати в режимі офлайн на матчі «Шахтар» - «Динамо». Арбітром VAR буде Віталій Романов. Спостерігачем арбітражу в матчі буде глава суддівського комітету Лучано Лучі.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Комітет арбітрів УАФ

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Valerij Nazarets
      Valerij Nazarets, 06.11.2019 21:12
    0
    Forever_young_13, 06.11.2019 14:46
    Плять , сколько уже можно тестировать VAR. Ну почему на принципиальный матч между кротами и днепровскими карасями не запустить его в нормальном режиме??
    Неужели судейскому комитету нравится срач по судейским решениям между лидерами УПЛ??
    на використання вар треба дозвіл уефа якого в України поки що немає
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 06.11.2019 15:10
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    SKIF1927, 06.11.2019 15:06
    ахметка вже грошей заслав йому
    Та не, жена Балакина уже поехала примерять себе шубу
    SKIF1927
      SKIF1927, 06.11.2019 15:06
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ахметка вже грошей заслав йому
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 06.11.2019 14:46
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Плять , сколько уже можно тестировать VAR. Ну почему на принципиальный матч между кротами и днепровскими карасями не запустить его в нормальном режиме??
    Неужели судейскому комитету нравится срач по судейским решениям между лидерами УПЛ??
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 06.11.2019 14:46
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Плять , сколько уже можно тестировать VAR. Ну почему на принципиальный матч между кротами и днепровскими карасями не запустить его в нормальном режиме??
    Неужели судейскому комитету нравится срач по судейским решениям между лидерами УПЛ??
    Valerij Nazarets
      Valerij Nazarets, 06.11.2019 21:12
    0
    Forever_young_13, 06.11.2019 14:46
    Плять , сколько уже можно тестировать VAR. Ну почему на принципиальный матч между кротами и днепровскими карасями не запустить его в нормальном режиме??
    Неужели судейскому комитету нравится срач по судейским решениям между лидерами УПЛ??
    на використання вар треба дозвіл уефа якого в України поки що немає
    SKIF1927
      SKIF1927, 06.11.2019 15:06
    0