Френк ЛЕМПАРД: «Це було справжнє божевілля»

Наставник «Челсі» підбив підсумки поєдинку з «Аяксом» в Лізі чемпіонів (4:4)

5209
3
ФК Челсі. Френк Лемпард
Головний тренер «Челсі» Френк Лемпард прокоментував нічию з «Аяксом» (4:4) в поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів.

«Якщо відштовхуватися від того, як завершився перший тайм, то я відчув полегшення. У перерві я сказав своїм гравцям, що підсумковий рахунок сьогодні може бути яким завгодно: 3:3, 4:3 або навіть 4:4.

Голи в першій половині зустрічі стали наслідком наших власних помилок і невдач. Ми залишалися в грі і добре справлялися з пресингом, але при цьому нам не вистачало трохи удачі в завершальній третині і підтримки стадіону.

Я захоплений тим, як моя команда відреагувала в складній ситуації. Ми можемо шкодувати про втрату очок, але будемо чесні: добитися нічиєї, поступаючись в рахунку 1:4, — це дуже хороший результат.

Це було справжнє божевілля. Вболівальники «Челсі» пам'ятають чимало видатних моментів з історії виступів клубу в Лізі Чемпіонів, але, думаю, мало які з них можуть зрівнятися з сьогоднішнім днем. У нас були 4:4 з «Ліверпулем» та інші божевільні матчі. Зараз мені складно робити якісь серйозні висновки, ще не переглянувши гру. Проте, сьогодні ми стали глядачами справжнього футбольного спектаклю», — зазначив Лемпард.