05.11.2019, FT   ТВ-трансляція:

Люсьєн ФАВР: «Проти Інтера був божевільний матч»

Правий захисник дортмундської «Боруссії» Ашраф Хакимі забив два голи

© УЄФА. Люсьєн Фавр
Головний тренер дортмундської «Боруссії» Люсьєн Фавр прокоментував вольову перемогу в матчі 4-го туру Ліги чемпіонів проти міланського «Інтера» (3:2):

«Перший тайм не був поганим. У нас були моменти, але ми двічі пропустили. Якби пропустили третій, довелося б зовсім туго. Ми перейшли на суператакуючий футбол після перерви і намагалися не допускати контратак. Це був божевільний матч, який проходив у високому темпі і подарував незабутнє видовище.

Хакимі був всюди. Він грав правого захисника і блискуче впорався зі своїм завданням. Честь йому і хвала. Він забив два м'ячі, але й інші хлопці здорово на нього грали».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!