КОПОЛОВЕЦЬ: «Шахтар і Динамо позажиралися. За Минаєм та Інгульцем майбутнє»

Спортдиректор «Миная» вірить, що його команда здатна увірватися в еліту українського футболу

КОПОЛОВЕЦЬ: «Шахтар і Динамо позажиралися. За Минаєм та Інгульцем майбутнє»
© dynamo.kiev.ua. Михайло Кополовець
Спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець прокоментував перемогу над «Львовом» (2:0) в матчі 1/8 фіналу Кубка України.
 
«Немає нічого неможливого. «Інгулець» в минулому сезоні грав у фіналі. За такими командами, як ми і «Інгулець», майбутнє. Тому що умовні «Шахтар» і «Динамо» позажиралися, а пацани голі й босі хочуть щось довести в цьому житті і в футболі», - сказав Кополовець в коментарі телеканалу «Футбол 1».
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    BekXan
      BekXan, 10.03.2020 18:04
    0
    И тут вопрос что эта элита с такими финансами будет делать?Засветиться и кануть в лета?
    zac1310
    online
      zac1310, 03.12.2019 11:44
    0
    zac1310, 03.12.2019 11:43
    Казки діда Панаса. Пардон, діда Кополовця
    А если серьёзно, то если наше будущее Минаи и иже с ними, то не сильно радостное єто будущее
    сорри, не переключил раскладку
    zac1310
    online
      zac1310, 03.12.2019 11:43
    0
    Казки діда Панаса. Пардон, діда Кополовця
    А если серьёзно, то если наше будущее Минаи и иже с ними, то не сильно радостное єто будущее
    kerch30
    online
      kerch30, 04.11.2019 20:01
    +5
    Сказав і пішов далі курити
    Костя Шевченко
      Костя Шевченко, 04.11.2019 17:45
    +5
    Шукає причину не платити.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 04.11.2019 15:37
    +6
    Какое к чёрту будущее , ты же Кополовец , а не Купа-Лаве !!!
    nomad
      nomad, 04.11.2019 15:26
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Колос уже поставили в стойло. Там же будут и минаи.... Зачем такую хрень пороть? Чи не Лестер нашли
    Anna Tymchenko
      Anna Tymchenko, 04.11.2019 15:11
    +7
    Угу, прошлое и настоящее
    SKIF1927
      SKIF1927, 04.11.2019 14:58
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Вiн тупий.
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 04.11.2019 14:56
    +8
    Ну, пока спонсором команды будет бездонная и безпощадная украинская таможня можно и не на такое замахнуться!
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 04.11.2019 14:51
    -1
    Согласен... возьмите булыжник, он оружие пролетариата
    Сергей Лесив
      Сергей Лесив, 04.11.2019 14:50
    +2
    Ха,ха і ще багато раз ха.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 04.11.2019 14:41
    +5
    Минай*
    Sunrise
    online
      Sunrise, 04.11.2019 14:41
    +4
    По случайному обстоятельству слепого жребия в 1/4 Синай будет играть с Динамо
    Ярослав Скориков
      Ярослав Скориков, 04.11.2019 14:30
    +5
    Хоча проект цікавий, і хай би і далі розвивався
    Ярослав Скориков
      Ярослав Скориков, 04.11.2019 14:29
    +15
    Но ті, шо у кормушки "контрабандної" команди (Минай), точно не голі і не босі Ну а сьогоднішнє, майбутнє Миная залежить від однієї людини, надоїсть чи перекриють краник і все.... Пшик. Таких прикладів багато: Ярославський, Коломойський, Жеваго, і т.д.....
    seregka1991
    online
      seregka1991, 04.11.2019 14:28
    +4
    Глубокие мысли)
    Ярослав Скориков
      Ярослав Скориков, 04.11.2019 14:29
    +15
    Но ті, шо у кормушки "контрабандної" команди (Минай), точно не голі і не босі Ну а сьогоднішнє, майбутнє Миная залежить від однієї людини, надоїсть чи перекриють краник і все.... Пшик. Таких прикладів багато: Ярославський, Коломойський, Жеваго, і т.д.....
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 04.11.2019 14:56
    +8
    Ну, пока спонсором команды будет бездонная и безпощадная украинская таможня можно и не на такое замахнуться!
    nomad
      nomad, 04.11.2019 15:26
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Колос уже поставили в стойло. Там же будут и минаи.... Зачем такую хрень пороть? Чи не Лестер нашли
    Anna Tymchenko
      Anna Tymchenko, 04.11.2019 15:11
    +7
    Угу, прошлое и настоящее
    stopor2016
    online
      stopor2016, 04.11.2019 15:37
    +6
    Какое к чёрту будущее , ты же Кополовец , а не Купа-Лаве !!!
    kerch30
    online
      kerch30, 04.11.2019 20:01
    +5
    Сказав і пішов далі курити
    Костя Шевченко
      Костя Шевченко, 04.11.2019 17:45
    +5
    Шукає причину не платити.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 04.11.2019 14:41
    +5
    Минай*
    Ярослав Скориков
      Ярослав Скориков, 04.11.2019 14:30
    +5
    Хоча проект цікавий, і хай би і далі розвивався
    SKIF1927
      SKIF1927, 04.11.2019 14:58
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Вiн тупий.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 04.11.2019 14:41
    +4
    По случайному обстоятельству слепого жребия в 1/4 Синай будет играть с Динамо
    seregka1991
    online
      seregka1991, 04.11.2019 14:28
    +4
    Глубокие мысли)
    Сергей Лесив
      Сергей Лесив, 04.11.2019 14:50
    +2
    Ха,ха і ще багато раз ха.
    BekXan
      BekXan, 10.03.2020 18:04
    0
    И тут вопрос что эта элита с такими финансами будет делать?Засветиться и кануть в лета?
    zac1310
    online
      zac1310, 03.12.2019 11:44
    0