Хавбек «Шахтаря» - про гол у ворота «Карпат»

1262
0
shakhtar.com. Тете

Вчора «Шахтар» в 13-му турі УПЛ обіграв «Карпати» з рахунком 3:0, а голом у складі донецького клубу відзначився Тете.

Бразильський хавбек поділився враженнями від матчу:

«Не можу сказати, що було легко, але команда дуже добре себе показала. Ми виконували установку тренера - і все вийшло.

Ми працювали з м'ячем і до перерви, проте, дійсно, саме в другому таймі у нас було більше вільного простору. Скорегували деякі деталі, завдяки чому вдалося забити другий і третій м'яч. Щасливий, що я теж відзначився і допоміг команді. Мене цей факт дуже радує.

Тренер нам сказав, що ми просто зобов'язані виграти, тому що для «Шахтаря» не перемагати в трьох поєдинках поспіль дуже складно. Повернутися в переможний ритм важливо і для команди, і для кожного гравця.

Забитий гол? Бачив, що воротар далеко вийшов, зважився на удар, і він у мене вдався. Це було круто!».