Моуріньо провів зустріч зі спортивним директором Арсеналу

Португалець може замінити Унаї Емері в лондонському клубі

Моуріньо провів зустріч зі спортивним директором Арсеналу
© ФК Челсі. Жозе Моуріньо

Жозе Моуріньо за обідом зустрівся зі спортивним директором «Арсеналу» Раулем Санльєї. Лондонський клуб розглядає португальця як можливого нового головного тренера команди.

Керівництво «Арсеналу» невдоволено поганими відносинами нинішнього наставника, Унаї Емері, з гравцями команди, і також наявністю мовного бар'єру. Іспанець може бути відправлений у відставку найближчим часом.

«Арсенал» шукає авторитетного тренера, який добре знайомий з АПЛ і володіє англійською мовою, і Моуріньо відповідає всім необхідним критеріям.

Сам португалець не проти очолити «Арсенал», але вимагає від керівництва клубу гарантій інвестицій в трансфери, щоб команда могла боротися за трофеї.

Раніше повідомлялося про те, що Моуріньо хоче повернутися в «Реал».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Daily Mail

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 03.11.2019 16:14
    0
    Интересно, как быстро его сольют? Моуриньо в последнее время, нигде долго не задерживался, из за своего высокомерного характера...
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 03.11.2019 14:27
    +2
    Що цікаво: із останніх трьох клубів Мауріньо виганяли виплачуючи йому неустойки за передчасно розірваний контракт - тільки неустойки він отримав більше сорока мільйонів євро !
    sv_2000
    online
      sv_2000, 03.11.2019 13:11
    0
    digsum, 03.11.2019 13:01
    Везде, где Моур тренировал, добивался результата, даже его 2-е место с МЮ для нынешнего МЮ видится как космос. Боссов Арсенала, видимо, задолбало смотреть 15 лет на красивую игру без трофеев, а теперь еще и без ЛЧ. С самого начала менять Арсена на Эмери было ошибкой.
    Каких-то добивался.... С Челси (первый приход) и с Интером было действительно круто.... Остальное - такое себе))
    И есть у него особенность, начинать живо,а дальше провал. Доказано с Челси, Реалом, МЮ... С Интером вот только повезло, слинял вовремя)
    А, если серьезно, то как-то заржавел он... Похоже с Интером был его пик... Долгосрочные проекты делать он не умеет, не хватает системности. Еще туда-сюда помыкается чуток, будет чудо, если добьеься чего-то значимого. Затем, думаю, ему стоит попробовать в сборной.... Может там повезет?
    digsum
      digsum, 03.11.2019 13:01
    0
    Везде, где Моур тренировал, добивался результата, даже его 2-е место с МЮ для нынешнего МЮ видится как космос. Боссов Арсенала, видимо, задолбало смотреть 15 лет на красивую игру без трофеев, а теперь еще и без ЛЧ. С самого начала менять Арсена на Эмери было ошибкой.
    MaxUa
      MaxUa, 03.11.2019 12:46
    +1
    "требует от руководства клуба гарантий инвестиций в трансферы"
    Да, Моуриньо реально топовый тренер, а не какой-то там физрук. Сначала надо будет потратить миллионов 200-300, а потом может быть что-нибудь и получится.
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 03.11.2019 14:27
    +2
    Що цікаво: із останніх трьох клубів Мауріньо виганяли виплачуючи йому неустойки за передчасно розірваний контракт - тільки неустойки він отримав більше сорока мільйонів євро !
    MaxUa
      MaxUa, 03.11.2019 12:46
    +1
    "требует от руководства клуба гарантий инвестиций в трансферы"
    Да, Моуриньо реально топовый тренер, а не какой-то там физрук. Сначала надо будет потратить миллионов 200-300, а потом может быть что-нибудь и получится.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 03.11.2019 16:14
    0
    Интересно, как быстро его сольют? Моуриньо в последнее время, нигде долго не задерживался, из за своего высокомерного характера...
    sv_2000
    online
      sv_2000, 03.11.2019 13:11
    0
    digsum, 03.11.2019 13:01
    Везде, где Моур тренировал, добивался результата, даже его 2-е место с МЮ для нынешнего МЮ видится как космос. Боссов Арсенала, видимо, задолбало смотреть 15 лет на красивую игру без трофеев, а теперь еще и без ЛЧ. С самого начала менять Арсена на Эмери было ошибкой.
    Каких-то добивался.... С Челси (первый приход) и с Интером было действительно круто.... Остальное - такое себе))
    И есть у него особенность, начинать живо,а дальше провал. Доказано с Челси, Реалом, МЮ... С Интером вот только повезло, слинял вовремя)
    А, если серьезно, то как-то заржавел он... Похоже с Интером был его пик... Долгосрочные проекты делать он не умеет, не хватает системности. Еще туда-сюда помыкается чуток, будет чудо, если добьеься чего-то значимого. Затем, думаю, ему стоит попробовать в сборной.... Может там повезет?
    digsum
      digsum, 03.11.2019 13:01
    0
    Везде, где Моур тренировал, добивался результата, даже его 2-е место с МЮ для нынешнего МЮ видится как космос. Боссов Арсенала, видимо, задолбало смотреть 15 лет на красивую игру без трофеев, а теперь еще и без ЛЧ. С самого начала менять Арсена на Эмери было ошибкой.