Боттас в цікавій боротьбі виграв поул Гран-прі США

Кваліфікація Гран-прі США завершилася перемогою пілота Мерседеса

4398
1
Skysports.com

Топ-10: Боттас, Феттель, Ферстаппен, Леклер, Хемілтон, Альбон, Сайнс, Норріс, Ріккардо, Гаслі

Перед кваліфікацією Гран-прі США явного фаворита не було, проте в практиках найкраще виглядав Ред Булл. Феррарі майже не відставала, але у того ж Шарля Леклера в 3-й практиці виникли проблеми з мотором, який довелося міняти. Мерседес був поруч і міг претендувати на стартовий ряд.

Крім того, не можна не відзначити хорошу форму Макларена в США. Наприклад, Ландо Норріс показав найкращий час у першій частині кваліфікації. Так, в кінці лідери сиділи в боксах і не покращували свої результати, але показник Норріса варто виділити.

А кваліфікацію в результаті несподівано виграв Валттері Боттас! Пілот Мерседеса ніяк себе не проявляв в практиках і перших двох частинах кваліфікаційного заїзду, але зумів показати найкращий час.

При цьому йому це вдалося з першої спроби, а ось друга спроба ні у кого з пілотів не вийшла гарною, тому фін в щільній боротьбі взяв поул, випередивши Себастьяна Феттеля лише на 0,012 секунди. Топ-5 розділили всього 0,3 секунди.

Хемілтон стартуватиме лише 5-м, але для того, щоб стати чемпіоном, йому вистачить всього 4-х набраних очок.