World Open: в фіналі зіграють Трамп і Ун-Нух

У Китаї зіграні матчі 1/2 фіналу рейтингового снукерного турніру

У китайському Юйшані наближається до завершення рейтинговий снукерний турнір. Залишилося провести один поєдинок, фінальний. У ньому зійдуться Джадд Трамп і Тепчайя Ун-Нух.

Тепчайя Ун-Нух вперше вийшов у фінал престижного турніру. Так, у нього є перемога на Shoot Out, але там всі поєдинки проходять у форматі одного фрейма. Як виявилося, і в більш тривалому матчі він дещо може. Хоча в поєдинку з Кайреном Вілсоном таїландець явно хвилювався. Він дозволив супернику виграти три стартових партії, після чого взявся за справу. Однак постійно давав Кайрену шанси. Деякими Вілсон скористався. Але за рахунку 5:3 на свою користь нічого не зміг вдіяти. Тепчайя зрівняв рахунок, а потім виграв і вирішальний фрейм - 6:5. До слова, на турнірі Кайрен оформив 4 сотенних серії, але в півфіналі жодного разу не набрав навіть 50-ти очок за підхід. В активі його суперника - 4 брейки «+60»

Відзначимо, що 34-річний тайський снукерист за вихід у фінал отримає 75 тис. фунтів - це його найбільший гонорар в кар'єрі. Крім того, Ун-Нух напевно стрибне в рейтингу. Зараз він на 37-му рядку, але в понеділок підніметься в третій десяток.

Не менш завзятим видався і поєдинок Джадда Трампа з Джоном Хіггінсом. Гравці почали з обміну партіями, але за рахунку 2:2 Джадд взяв три фрейми поспіль. Хіггінса це не збентежило, і він зрівняв рахунок - 5:5. У вирішальній партії Трампу вдалася серія в 55 очок, що дозволило йому здобути перемогу - 6:5. До слова, і в цій зустрічі обійшлося без сенчурі: в активі Джадда 3, а Хіггінса - 4 півсотенних серії.

Трамп спробує завоювати свій 13-й титул у кар'єрі, а фінал стане для нього 22-м. Зрозуміло, шанси у нього набагато вищі, ніж у Тепчайі. Але напевно нас чекає захоплюючий поєдинок! Нагадаємо, він пройде в форматі до 10-ти перемог.