В першому матчі 3-го туру лідерів чемпіонату країни переміг Барком-Кажани

Львівський клуб в гостях завдав поразки волейболістам «МХП-Вінниці»

1742
0
ФВУ
Сьогодні почалися ігри 3-го туру чемпіонату країни з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. В центральному протистоянні «МХП-Вінниця» приймала «Барком-Кажани» зі Львова.

Суперникам довелося провести на майданчику п'ять партій. Першу з них виграли гості 21:25. Потім вінницькі волейболісти вирівняли становище, причому в другому сеті просто зім'яли своїх суперників 25:13. У третій партії львів'яни досягли успіху 19:25, а в четвертому сеті після тривалого бою успіх був на боці господарів 29:27.

Таким чином, доля матчу вирішувалася на тай-брейку, в якому сильнішою виявилася приїжджа команда 10:15. У переможців 23 очки набрав діагональний Юрій Томін, ще 21 очко було в активі догравальника Олега Шевченка і 18 очок приніс своїй команді Євген Кисилюк. Що стосується «МХП-Вінниця», то тут відзначилися Дмитро Сухінін - 21 очко і Віктор Шаповал (17).

П'ять сетів було зіграно в Чернігові. Тут місцевий «Буревісник-ШВСМ» зустрічався з дебютантом Суперліги житомирським «Житичі-ЖНАЕУ». Виграли гості. У них відмінно проявив себе діагональний Андрій Тупчій, на рахунку якого 27 набраних очок. 17 очок в активі Володимира Мірчева. В чернігівській команді відзначимо Олексія Бєліка - 21 очко, Олексія Деніна - 16 очок і Дмитра Шаповала - 15 очок.

В двох матчах було зафіксовано рахунок 3:0, причому в обох перемогли господарі майданчика. Так у Харкові «Юракадемія» обіграла хмельницький «Новатор». Кращим у складі юристів був капітан команди Іван Кривобок - 15 очок. А ВК «Серце Поділля» у себе в Вінниці завдав поразки «Локомотиву-збірна Харківської області-1». У складі переможців відзначимо Володимира Сидоренка - у нього 14 очок.