ФРАНКОВ: «В українському футболі встановлена ціна вимовляння слова п......»

Головний редактор журналу «Футбол» - про рішення КДК оштрафувати президента «Руху»

ФРАНКОВ: «В українському футболі встановлена ціна вимовляння слова п......»
© Sport.ua. Артем Франков
 
«Відтепер в українському футболі встановлена ​​ціна проголошення слова «педераст» - півмільйона гривень.
 
КДК Федерації футболу, вважаю, неабияк напружився в пошуках рішення - як не дискваліфікувати довічно президента «Руху» Козловського - і знайшов таки вихід, щоправда, вихід дивний. А саме: штраф, який нині дорівнює 20 тисячам доларів, і умовне - увага! - зняття трьох очок з команди «Рух». Природне запитання, чому команда повинна розплачуватися за витівки президента клубу, вважаю, зустріне кокетливий потиск плечей - ну ви ж розумієте, до того ж умовне...
 
Нагадаю, що Козловському світила саме довічна дискваліфікація, тому що він рецидивіст і вже двічі карався за різні витівки. Цього разу він обізвав в інтерв'ю педерастом арбітра кубкового матчу «Рух» - «Маріуполь», - написав Франков в своєму телеграм-каналі.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 01.11.2019 14:03
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Вони усі геї. Бо у Європі не геї - це вата. Так же як і у нас.....
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 01.11.2019 13:09
    0
    Как же так! Самого-то картавого так называть, по-прежнему, продолжают бесплатно!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 01.11.2019 12:16
    -1
    Злые языки поговаривают, что Колина педик со стажем, и арбитров,особенно молодых, подбирал по этому принципу.Так что президент Руха был недалек от истины, да и в недалеком прошлом главный тренер Ворсклы Павлов знал что говорил. Если педиками заполнена эстрада,кинематограф,изобразительное искуство, то почему в судейском корпусе они должны отсутствовать? И почему на констатацию этого факта АФУ наложило табу? Что то я не слышал, чтобы полиция и суды штрафовали тех, кто употреблял такие определения к людям с нетрадиционной сексуальной ориентации.Какие у них могут быть обиды? Они даже гордятся этим и всячески выпячивают свою принадлежность к этой категории людей...
    REALIST
    online
      REALIST, 01.11.2019 10:30
    +6
    ну, с наказнием президента понятно... А то, что пе9ераст лишил Рух участия в кубке, - наказываться не будет ? ... или к арбитрам-пе9ерастам у нас толерантное отношение ?
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 01.11.2019 10:02
    +1
    SKIF1927, 01.11.2019 09:36
    азметка педераст
    У тебя есть лишних 500 тыщ?
    SKIF1927
      SKIF1927, 01.11.2019 09:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    азметка педераст
    REALIST
    online
      REALIST, 01.11.2019 10:30
    +6
    ну, с наказнием президента понятно... А то, что пе9ераст лишил Рух участия в кубке, - наказываться не будет ? ... или к арбитрам-пе9ерастам у нас толерантное отношение ?
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 01.11.2019 10:02
    +1
    SKIF1927, 01.11.2019 09:36
    азметка педераст
    У тебя есть лишних 500 тыщ?
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 01.11.2019 13:09
    0
    Как же так! Самого-то картавого так называть, по-прежнему, продолжают бесплатно!
    SKIF1927
      SKIF1927, 01.11.2019 09:36
    0